حوزه علمیه

ضرب و شتم طلبه ناهی از منکر در تبریز

یک طلبه ناهی از منکر، توسط چند تن از اراذل و اوباش در تبریز مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

طلبه ناهی منکر تبریزبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه منصوریه، ساعت ۷ عصر جمعه ۱۶ آبان سالجاری یک طلبه مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) تبریز توسط چند تن از اراذل و اوباش در این شهر، مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

«امیررضا افتاده» طلبه حوزه علمیه تبریز در تشریح این واقعه گفت: حوالی ساعت ۷ عصر از مقابل یکی از پارک های تبریز عبور می کردم که متوجه صدای جیغ چند خانم در پارک شدم و خودم را به محل رساندم و با چند نفر که قصد مزاحمت برای دو نفر خانم را داشتند، مواجه شدم و بدون هیچ درگیری به آنها تذکر زبانی دادم تا از این اقدام منکر دست بکشند و در جواب گفتند به تو هیچ ربطی ندارد.

وی ادامه داد : یکی از آنها به طور ناگهانی از پشت سر با چاقو به من حمله کرد و از قسمت پهلو و سر زخمی شدم.

 

ضاربان طلبه آمر به معروف در تبریز دستگیر شدند

سرهنگ فرهنگ نوروزی در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبر مبنی اینکه یک از آمران به معروف در یکی از تفرجگاههای تبریز مورد ضرب و جرح قرار گرفته است، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با استفاده از شیوه های خاص پلیسی، ضاربان را که ۴ نفر بودند شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز در پایان تاکید کرد: امنیت و آرامش جامعه خط قرمز پلیس بوده و کسانی که بخواهند خدشه ای به امنیت و آرامش شهروندان وارد کنند پلیس با آنان شدید و قانونی برخورد خواهد کرد.

قرارگاه عمار حوزه علمیه منصوریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا