اخبار حوزه

توزیع ماسک و تذکر لسانی طلاب جهادی

حوزه منصوریه/ جهاد طلاب و روحانیون استان فارس همچنان به فعالیت های خود در ایام کرونایی مشغول هستند.

حجت الاسلام سعید بیضاوی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی «حوزه علمیه منصوریه» شیراز، با اشاره به برپایی ایستگاه تذکر لسانی و توزیع ماسک اظهار داشت: گروه جهادی آتش به اختیاران فارس وابسته به سازمان بسیج و طلاب این است که فعالیت های جهادی را در سطح شهر شیراز و مناطق محروم انجام می دهد.

وی در ادامه با تصریح اینکه برپایی ایستگاه توزیع ماسک و تذکر لسانی با همکاری دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر فارس، سازمان بسیج طلاب فارس، گروه جهادی آتش به اختیاران،  قرارگاه عمار حوزه علمیه منصوریه و مدارس علمیه معصومیه خواهران و مدرسه علمیه مرکزی و همچنین مرکز مدیریت حوزه علمیه استان صورت گرفته است، اضافه کرد: برپایی این ایستگاه با رویکرد ترویج فرهنگ «من ماسک میزنم» برگزار شده است.

مسئول گروه جهادی آتش به اختیاران استان فارس خاطرنشان کرد: برپایی ایستگاه تذکر لسانی و توزیع ماسک به مدت ۱۰ روز در اول خیابان ۹ دی و روبروی مدرسه علمیه مرکزی صورت گرفته که الحمدلله با استقبال مردمی مواجه شده است.

وی در خوصوص تهیه توزیع ماسک ها نیز عنوان کرد: توزیع ماسک ها با همکاری خیرین انجام شده است، همچنین بروشور‌های تبلیغاتی نیز در این ایستگاه ها توزیع شد.

توزیع ماسک شیراز

توزیع ماسک قرارگاه عمار توزیع ماسک قرارگاه عمار

قرارگاه عمار حوزه علمیه منصوریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا