اخبار

موضع‌‌گیری در قبال قطعنامه 22 بهمن لکه سیاه دیگری بر کارنامه موسسه تنظیم آثار امام(ره) بود

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: موضع‌گیری دفتر تنظیم و نشر آثار امام (ره) درباره بیانیه 22 بهمن ماه امسال لکه سیاه انداختن بر تابلوی زیبا انقلاب اسلامی است که امام (ره) در رأس آن می‌درخشد.

موضع‌‌گیری در قبال قطعنامه 22 بهمن لکه سیاه  دیگری بر کارنامه موسسه تنظیم آثار امام(ره) بود

مجتبی شاکری دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی درباره موضع‌گیری مؤسسه تنظیم و  نشر آثار امام خمینی (ره) در قبال قطعنامه پایانی راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن امسال اظهار داشت: مردم در یوم‌الله 22 بهمن امسال نیز علیرغم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در صحنه برای دفاع از انقلابی که امام بزرگوار معمار بزرگ آن بودند، حضور یافتند و حماسه دیگری را رقم زدند.

وی افزود: بالندگی انقلاب نشان داده که اساسی که امام بنا کرد توانسته است در دنیا به عنوان یک قطب مقتدر اسلامی پناه تمام کشورهای اسلامی برای ملت‌های مستضعف باشد و این پدیده‌ای است که ما باید آن را پاس بداریم.

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با اشاره به مکتب امام (ره) گفت: مکتب سلیمانی جرقه‌ای و وجهه‌ای از مکتب امام (ره) است که شما دیدید که در دی ماه سال 98 چه جمعیتی برای تشییع پیکر این شهید والامقام حضور یافتند، بنابراین مکتب سلیمانی جنبه‌های بسیاری دارد و این مکتب نشان از بالندگی مکتب امام (ره) دارد.

شاکری با اشاره به موضع‌گیری مؤسسه تنظیم نشر آثار حضرت امام درباره قطعنامه پایانی یوم‌الله 22 بهمن گفت: اظهارنظر و موضع‌گیری در این خصوص واقعا به ذهن هیچکسی خطور نمی‌کرد و این درست مثل لکه سیاه انداختن بر تابلوی زیبای انقلاب اسلامی است که امام (ره) در رأس آن و در تمام تاریخ به روشنی و پرفروغ می‌درخشد.

وی بر ضرورت وحدت، همدلی و تقویت آن تأکید و تصریح کرد: افرادی که چنین ریزبینی‌هایی در این موارد دارند ای کاش نگاه و موضعی درباره اظهارنظر برخی از سردمداران مدعی اصلاحات صورت می‌دادند که امروز مشخص است با امام، نظام اسلامی و ولایت فقیه چگونه رفتار می‌کنند.

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با طرح این پرسش که ای کاش دفتر مؤسسه تنظیم نشر آثار حضرت امام این گونه ریزبینی را در برخی دیگر از مسائل صورت می‌داد و رفتارهای سردمداران اصلاحات را که بعضا مدعی خط امام هستند نیز زیر ذره‌بین می‌برد گفت: این جمله که انقلاب نخست فرزندانش را می‌خورد سپس رهبران و بعد خودش را می‌‌خورد جمله‌ای بوده که توسط سردمداران اصلاحات مطرح شده و این اساس انقلاب که امام به خاطر آن سال‌ها مشقت و آزار و اذیت دید را زیر سوال می‌برد.

منبع
فارس نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا