اخبارفرهنگی و اجتماعی

مهلت پذیرش دانشجوی موسسه آموزش عالی پاسارگاد تمدید شد

عضو هئیت علمی موسسه آموزش عالی پاسارگاد از تمدید مهلت پذیرش دانشجوی موسسه آموزش عالی پاسارگاد خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه منصوریه شیراز، دکتر امیر سجاد عابدی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ماه محرم، اظهار کرد: موسسه آموزش عالی پاسارگاد از نخستین موسسات آموزش عالی غیر دولتی_غیر انتفاعی استان فارس است که در شهریور ماه 84 با مجوز رسمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری در شیراز آغاز به کار کرده است و بر طبق آخرین ارزیابی این وزارت تنها موسسه آموزش عالی سطح یک جنوب کشور از سال ۹۵ تا کنون می باشد.
وی در ادامه با تصریح بر اینکه موسسه آموزش عالی پاسارگاد
دارای زیربنای 9 هزار متر مربع و 5 طبقه فضای آموزشی است، اضافه کرد: فضای آموزشی شامل ساختمان اداری، اتاق کار اساتید، کلاس های درس، آزمایشگاه ها، کارگاه ها، سالن امفی تئاتر و غیره است.
عضو هئیت علمی موسسه آموزش عالی پاسارگاد به رشته های کارشناسی ارشد این موسسه پرداخت و عنوان کرد: رشته مهندسی برق گرایش افزاره های میکرو نانو الکترونیک، گرایش سیستم های قدرت، گرایش کنترل، گرایش مخابرات سیستم، رشته مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی و رباتیک و گرایش شبکه های کامپیوتری، رشته مکانیک گرایش تبدیل انرژی و گرایش طراحی کاربردی و همچنین رشته مهندسی فناوری اطلاعات گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی در این موسسه وجود دارد.
وی همچنین به رشته های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته نیز اشاره و مهندسی انرژی، عمران، پزشکی، معماری، کامپیوتر، برق مکانیک، نقشه برداری، علوم ورزشی، مدیریت بازرگانی و مالی در بخش کارشناسی پیوسته و رشته های مهندسی الکترونیک کاربردی، حرفه ای کنترل، تکنولوژی برق_قدرت، کامپیوتر_نرم افزار، فناوری شبکه های توزیع برقی، مهندسی حرفه ای تاسیسات مکانیکی، ساخت و تولید و مهندسی ارتباطات و فناوری اطلاعات از جمله رشته های کارشناسی ناپیوسته هستند.
عابدی گفت: اساتید مجموعه عموما از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر از جمله شیراز و صنعتی شریف و … می باشند. همچنین یکی از اهداف دانشگاه این بوده است که دانشجویان به گونه ای آموزش داده شوند که نیروی های موثر و توانمندی در بازار کار رشته های مهندسی و غیر مهندسی باشند. در همین راستا مرکز فنی و حرفه ای دانشگاه با همکاری سازمان فنی و حرفه ای استان فارس در هفته دولت شروع به کار خواهد کرد.
معاون آموزشی و پژوهشی موسسه آموزش عالی پاسارگاد پذیرش دانشجو به صورت با کنکور و بدون کنکور را مورد توجه قرار داد و بیان کرد: پذیرش هر رشته به تعداد اعلام سازمان سنجش متفاوت است، با توجه به ظرفیت ها و توانایی های موسسه پیش بینی شده است حدود 700 دانشجوی جدید پذیرش داشته باشیم. فردا 20 مرداد ماه آخرین مهلت ثبت نام است که این مهلت برای پذیرش بدون کنکور احتمالا تمدید خواهد شد.
همکاران ما در مرکز مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته موسسه آماده ارائه مشاوره به داوطلبان گرامی می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 18 =

دکمه بازگشت به بالا