اخبار حوزه

معاون مدیرکل اعزام مبلغ سازمان تبلیغات کشور با حضرت استاد حاج شیخ علیرضا حدائق دیدار کرد

حجت الاسلام والمسلمین جنتی محب با مسئول حوزه علمیه منصوریه شیراز دیدار و گفت گو کرد.

محمد جنتی، مدیرکل محترم امور مبلّغین و امور مساجد کشورحجت‌الاسلام والمسلمین محمد جنتی محب، مدیركل اعزام مبلغ سازمان تبلیغات اسلامی كشور امروز، 4 دی‌ماه در دیدار با حضرت استاد حاج شیخ علیرضا حدائق که در سالن جلسات مدرسه علمیه منصوریه برگزار شد، با اشاره به اینکه بخشی از سرکشی‌های استانی به دلیل برنامه‌ریزی برای سالگرد شهید سلیمانی است که به دستور رئیس سازمان تبلیغات کشور صورت می‌گیرد، گفت: در این سفر زحمات استان فارس دیده شده است.

وی با تصریح اینکه برنامه روایت مکتب حاج قاسم یک دغدغه بسیار جدی بوده است، افزود: بنا شده تا یک کانالی راه‌اندازی شود تا خاطرات و نکاتی از حاج قاسم در آن گذاشته شود، همچنین با فرزند شهید فخری‌زاده نیز صحبت‌هایی شده تا خاطرات ایشان را برسانند به دست مبلغان تا از آن استفاده شود.

جنتی محب اظهار کرد: در حال حاضر یک منشوری را دنبال می‌کنیم که در راس آن وعاظ مطرح و سخنرانان قرار دارند و پایین‌تر از آن وعاظ گفتمان‌ساز و جوان و همچنین در رده پایین‌تر از آن نیز مبلغان مجازی قرار دارند و در لایحه مبلغان برتر نیز سعی داریم برنامه‌ای اجرایی کنیم.

مدیركل اعزام مبلغ سازمان تبلیغات اسلامی كشور افزود: رابطه حوزه علمیه با تبلیغ باید بیش از پیش صورت گیرد، طلاب باید در کنار درس کارهای تبلیغی را انجام دهند، گروه‌های تبلیغی باید در مدارس تشکیل شود که به حمد الهی در این حوزه با توجه به دغدغه مسئول این حوزه گروه تبلیغی راه‌اندازی شده و برنامه‌ها و فعالیت‌های خیری هم از این عزیزان رغم خورده است.

وی بیان کرد: یکی از کارهایی که در صدد انجام آن هستیم کار ماهوی است که در مفهوم مبلغ صورت می‌پذیرد، به این صورت طلبه‌ای که در حوزه تحصیل می‌کند باید هویت آن در سازمان تبلیغات هم مشخص شود.

مدیركل اعزام مبلغ سازمان تبلیغات اسلامی كشور در پایان نیز از فعالیت‌های قرارگاه جهادی تبلیغی عمار قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دکمه بازگشت به بالا