شهدا

#مرد_میدان؛ دعوت از مردم برای حضور در کمپین مجازی سالگرد شهادت سردار سلیمانی

بنیاد حفظ و نشر آثار شهید سلیمانی، با شعار #مرد_میدان به استقبال روایت‌های مردم ایران از سیره شخصی مدیریتی، رشادت‌ها و بن‌بست‌شکنی‌های حاج قاسم خواهد رفت.

سیزدهم دی ماه سال ۱۳۹۸ بود که خبر شهادت حاج قاسم سلیمانی مردم کشورمان و مسلمانان جهان را در بهت و حیرت فرو برد. مردم در ایران و در عراق برای مراسم تشییع پیکر ایشان و همرزمان شهیدشان سنگ تمام گذاشتند.

اکنون و در آستانه اولین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و یاران شهیدشان، بنیاد حفظ و نشر آثار شهید سلیمانی با شعار #مرد_میدان به استقبال روایت‌های مردمی از ایشان خواهد رفت.

بیانیه بنیاد «مکتب حاج قاسم»

“بسم الله قاصم الجبارین
حاج قاسم سلیمانی فقط یک فرمانده نظامی بی‌مانند، یک استراتژیست کم‌نظیر و یک مدیر استثنایی نبود؛ او قهرمانی ساخته‌شده در گذشته‌های خونین و گهربار ایران عظیم بود؛ مردی که چشم به آینده داشت و آینده‌سازی دستور کارش.

حاج قاسم کارگزار نظمی تازه برای جهانی درهم‌ ریخته و زیر ضربات استعمار و استثمار و بردگی بود؛ بی‌نظمی که می‌خواست آزادی و استقلال ایران بزرگ را در خود هضم کند و سپهبد شهید ما، تمام ابزار‌های سخت و نرم را درهم آمیخت که در سایه‌ سیاست صدور انقلاب خمینی کبیر و تدابیر رهبری معظم انقلاب، پایه‌های تمدن نوین اسلامی را بنا نهد؛ و دشمن این راز را شناخت و او را در شرایطی منحصر بفرد ترور کرد و به شهادت رساند. “

بنیاد «مکتب حاج قاسم» با بهره‌گیری از رهنمود‌های رهبرمعظم انقلاب در دیدار اخیر با دست اندرکاران برگزاری مراسم سالگرد شهید سلیمانی، از ملت بزرگ ایران و مستعضفان جهان دعوت می‌کند تا آنچنان که در روز‌های شهادت این فرمانده مجاهد مخلص قدم در صحنه گذاشتند، در این روز‌های اولین سالگرد نیز به پرچم راه و هدف شهید عزیزمان را برافراشته نگه دارند.

از این رو، بنیاد حفظ و نشر آثار شهید سلیمانی، با شعار #مرد_میدان به استقبال روایت‌های مردم ایران از سیره شخصی مدیریتی و رشادت‌ها و بن‌بست‌شکنی‌های حاج قاسم خواهد رفت.

در همین راستا، محصولات تبلیغی و ترویجی برای کمک به تولیدات مردمی در این پویش، به مرور در اختیار ملت عزیز ایران قرار خواهد گرفت.

در ادامه تیزر این پویش مجازی را مشاهده می‌کنید: (دانلود تیزر)

زینب سلیمانی، دختر شهید سلیمانی نیز با انتشار توئیتی از مردم برای شرکت در این کمپین دعوت کرد و نوشت:

” بسم‌الله
#مرد_میدان؛ شعار کمپین نخستین سالگرد حاج قاسم
روز‌ها میگذر و همچنان مرد این میدان تو هستی برای ما…”

در ادامه توئیت زینب سلیمانی را مشاهده می کنید:

مردم با شعار #مرد_میدان به استقبال سالگرد شهادت حاج قاسم می‌روند

بنیاد «مکتب حاج قاسم»، تصاویر پروفایل #مرد_میدان را به منظور استفاده شما کاربران در فضای مجازی و شرکت در این کمپین منتشر کرده که در ادامه می‌توانید آن‌ها را دانلود کنید:

پویش مرد میدان پویش مرد میدان

منبع
yjc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 6 =

دکمه بازگشت به بالا