حوزه علمیهقرارگاه عمار

طبخ و توزیع ۳۰۰ پرس غذای گرم میان محبین امیرالمومنین(ع)

حجت الاسلام بیضاوی از طبخ و توزیع ۳۰۰ پرس غذای گرم با همکاری کانون شهید حاج قاسم سلیمانی میان محبین امیرالمومنین(ع) در شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان یاد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدرسه علمیه منصوریه شیراز، حجت الاسلام سعید بیضاوی با اشاره به فعالیت های قرارگاه تبلیغی و جهادی عمار در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: قرارگاه عمار فعالیت های جهادی و تبلیغی بسیاری از جمله طبخ و توزیع غذای گرم و توزیع بسته های معیشتی را انجام داده است.

وی در ادامه اضافه کرد: یکی از فعالیت های قرارگاه عمار طبخ و توزیع غذای گرم به همت بانیان خیر در ایام لیالی قدر بوده است که در این راستا ۸۰۰ پرس غذا در شب ۱۹، ۲۰۰ پرس در شب ۲۱ و ۳۰۰ پرس نیز در شب ۲۳ ماه مبارک رمضان و سومین شب قدر صورت گرفته است.

روابط عمومی قرارگاه عمار خاطرنشان کرد: قرارگاه عمار در نظر دارد در مناسبت های مذهبی با کمک بانیان خیر به این اقدام خداپسندانه کمک مومنانه و اطعام نیازمندان همانند گذشته ادامه دهد لذا از خیران عزیز دعوت می کند تا با واریز وجه خیر به شماره حساب قرارگاه عمار 5041721111677523 توشه خیری برای آخرت خود جمع کنند و مورد خیر را به شماره ‏‪+98 937 232 9060‬‏ پیامک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 18 =

دکمه بازگشت به بالا