اخبار

حمایت ویژه کمیته امداد فارس از 580 مددجوی نخبه

مدیرکل کمیته امداد فارس گفت: در حال حاضر 580 نخبه دانش آموز، دانشجو، طلبه و دانش آموخته مددجوی این استان در حوزه های مختلف علمی، تحصیلی، ورزشی و قرآنی از حمایت های ویژه کمیته امداد بهره مند می شوند.
مرتضی موصلی، مدیر کل کمیته امداد فارس با بیان اینکه مددجویان نخبه در زمینه های مختلف علمی-پژوهشی، علوم قرآنی، ورزشی، فرهنگی – هنری و مخترعین مورد حمایت ویژه قرار می گیرند؛ گفت: در حال حاضر 580 مددجوی نخبه در استان شناسایی شدند که بر اساس رتبه بندی در 3 سطح بین المللی، کشوری و استانی به ترتیب از 100 درصد ، 75 درصد و 50 درصد بیشتر از دیگر مددجویان از خدمات کمک هزینه تحصیلی بهره مند می شوند.
مدیرکل کمیته امداد فارس بیان کرد: علاوه بر نیازسنجی خانواده، مسائل و مشکلات فرد نخبه نیز احصا شده و جهت بررسی و رسیدگی به حوزه های مختلف ارجاع داده می شود.
او در ادامه افزود: از تعداد 580 نفر نخبه شناسایی شده در استان، 320 نفر دانش آموز، 125 نفر دانشجو، 111 نفر غیر محصل و 24 نفر طلبه هستند.
موصلی خاطر نشان کرد: در استان فارس 129 نفر نخبه قرآنی، 235 نفر نخبه علمی، تحصیلی، 81 نفر نخبه فرهنگی-هنری، 1 نفر مخترع و 134 نفر نیز در سایر موارد جزو نخبگان هستند.
مدیرکل کمیته امداد فارس در پایان یادآور شد: 120 نفر از نخبگان استان در سطح بین المللی، 173 نفر در سطح کشوری و 287 نفر در سطح استانی شناسایی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

دکمه بازگشت به بالا