حوزه علمیهقرارگاه عمار

از سوی قرارگاه عمار صورت گرفت؛ توزیع ۶۵۰ پرس غذای گرم میان نیازمندان و محبین اهل بیت(ع)

معاون اداری مدرسه علمیه منصوریه شیراز از طبخ و توزیع ۶۵۰ پرس غذای گرم به مناسبت بیست و هفتم ماه مبارک رمضان از سوی قرارگاه عمار و به همت بانیان خیر یاد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدرسه علمیه منصوریه شیراز، حجت الاسلام مسعود یزدانی از پنجمین مرحله طبخ و توزیع غذای گرم در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و اظهار داشت: در پنجمین مرحله از طبخ و توزیع غذای گرم میان نیازمندان و محبین اهل بیت(ع) ۶۵۰ پرس غذای گرم به مناسبت بیست و هفتم ماه مبارک رمضان توزیع شد.

وی در ادامه اضافه کرد: قرارگاه عمار در مناسبت های مختلف از جمله 15 ، 19، 21 و 23 ماه مبارک رمضان اقدام به طبخ و توزیع غذای گرم کرده است که علاوه بر طبخ و توزیع غذای گرم حدود ۸۰ مبلغ این قرارگاه نیز در ایام ماه مبارک رمضان مشغول فعالیت های تبلیغی بوده است.

معاون اداری مدرسه علمیه منصوریه با اشاره به روایتی از امام صادق(ع) در خصوص اطعام خاطر نشان کرد: اینکه من بتوانم مومنی را اطعام کنم نزد من محبوب تر از آزاد کردن ۱۰ بنده و ۱۰ حج است.

وی همچنین در پایان ضمن دعوت از خیرین و بانیان خیر در امر اطعام و کمک های مومنانه گفت: بانیان خیر می توانند برای سهیم شدن در امر اطعام و کمک های مومنانه با قرارگاه عمار همکاری داشته باشند و هرگونه وجهی را برای واریز به شماره حساب 5041721111677523 واریز کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + دو =

دکمه بازگشت به بالا