شهدا

پویش بین المللی «نسل سلیمانی» /رونمایی از پوستر

پوستر پویش بین المللی نسل سلیمانی با هدف نشان دادن خروش انقلابی علاقه مندان و دلسپردگان به جبهه مقاومت، برای انتقام خواهی از قاتلان سردارحاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس رونمایی شد.

نسل حاج قاسم سلیمانیعلاقه مندان با امضای الکترونیکی نامه ای به فرماندهان مقاومت، انتخاب محبوب ترین جمله شهید سلیمانی و شرکت در چالش خط و نشان در این پویش شرکت کنند.

زمینه‌سازی برای شکل گیری جبهه مقاومت نوجوانان و سرعت دادن به خروج نیروها از منطقه و نابودی اسرائیل از اهداف این پویش به شمار می‌روند.

مراحل عملیاتی پویش شامل:

امضای میلیونی طومار الکترونیکی و تبلیغ آن
تبلیغ چالش خط و نشان
تبلیغ و شرکت در همایش مجازی

علاقه مندان برای شرکت در پویش و امضای طومار به لینک زیر مراجعه کنند:
Naslesoleimani.com

هشتگ‌های زیر برای تبلیخ پویش مورد استفاده قرار می‌گیرد:
#نابودی_اسرائیل
#اخراج_آمریکا
#انتقام_سخت
#نوجوانان_جبهه_مقاومت
#جوانان_جبهه_مقاومت
#جبهه_مردمی_مقاومت
#نسل_سلیمانی

نسل سلیمانیمتن بیانیه

بسم الله القاصم الجبارین

تا شرک و کفر هست، مبارزه هست و تا مبارزه هست، ما هستیم. امام خمینی (رحمة‌الله علیه)

شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی، ابو مهدی المهندس و یاران وفادارشان و همچنین ترورهای ناجوانمردانۀ اخیر در منطقه، دلِ تمام حق‌طلبان و آزادگان جهان را به درد آورد و التیام این درد تنها با انتقام از قاتلان ایشان حاصل می‌شود.

اخراج دولت تروریست آمریکا از منطقه و نابودی رژیم منحوس صهیونیستی، تنها بخشی از انتقام سخت جبهۀ مقاومت از قاتلان این ابرمردان اسطوره‌ای خواهد بود. من نکوئی به عنوان یکی از نوجوانان و جوانان جبهه مقاومت، با دیگر هم‌رزمان خود هم قسم می شوم تا راه و مسیر این شهدای والامقام را با جدیت ادامه دهم و آرمان‌های بلند ایشان را محقق نمایم.

ضمن قدردانی از مجاهدت‌ها و رشادت‌های فرماندهان جبهۀ مقاومت از ایشان درخواست می‌نمایم:

1. زیرساخت‌های لازم برای مشارکت عملی نوجوانان و جوانان در تحقق انتقام راهبردی در ابعاد گسترده را فراهم نمایند.

2. مقدمات اخراج دولت تروریست آمریکا از منطقه و نابودی رژیم غاصب کودک کش را با تمام توان سرعت ببخشند.

همچنین از همه دل‌سپردگان و علاقه‌مندان به جبهۀ مقاومت درخواست دارم، مبارزه و مقابله با توطئه‌های استکبار جهانی و ایادی منطقه‌ای آنان را مأموریت اصلی خود قلمداد کرده و از هیچ کوشش و اقدامی در این راستا دریغ نکنند.

در پایان، ما نوجوانان و جوانان جبهۀ مقاومت با شرکت در پویش نسل سلیمانی و با امضای این عهدنامه با صدای رسا اعلام می‌داریم رژیم اشغالگر قدس را به‌زودی از روی صفحه روزگار محو خواهیم کرد و با شهدای سرافراز خود عهد می‌بندیم با همه منافع شیطان بزرگ آمریکای جنایت‌کار در تمامی سطوح فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و جغرافیایی منطقۀ غرب آسیا مقابله نماییم تا ان شاءالله پرچم توحید و عدالت‌خواهی را در سراسر عالم به اهتزاز درآوریم.

برای امضا به این لینک مراجعه کنید Naslesoleimani.com

منبع
فارس نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 19 =

دکمه بازگشت به بالا