فرهنگی و اجتماعی

پرونده مهریه با خواسته 200 عدد سکه بهار آزادی با تلاش اعضا وکارکنان شعبه 65 به سازش رسید

پرونده مهریه به میزان 200 عدد سکه تمام بهار آزادی با تلاش اعضا شورای حل اختلاف شعبه 65 مجتمع سه شورای حل اختلاف شیراز به صلح و سازش رسید.

حجت الاسلام و المسلمین مصطفی توانی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی منصوریه شیراز با اعلام این خبر گفت: پرونده مطالبه مهریه 200 سکه تمام بهار آزادی ، که در آستانه از هم گسستن بنیان زندگی مشترک زوجین بود با وساطت و میانجیگری اعضای شعبه 65 مجتمع سه شیراز با آشتی زوجین منجر به سازش گردید.

حجت الاسلام و المسلمین مصطفی توانیسرپرست شوراهای حل اختلاف افزود : در راستای استفاده از ظرفیت شوراهای حل اختلاف جهت حل و فصل اختلافات خانوادگی ارجاع کلیه دعاوی خانوادگی به شورا در مرکز استان و در برخی از شهرستان‌های استان اجرا می‌شود که در نتیجه اجرای این طرح آمار قابل توجی از این پرونده‌ها با وساطت اعضای شورا و صلح و سازش زوجین با مصالحه مختومه و از تشکیل پرونده‌های متعدد مرتبط از جمله مطالبه مهریه ، جهیزیه ، نفقه , ترک انفاق وغیره در محاکم جلوگیری شده است.

وی با قدردانی از تلاش اعضای شعبه 65 شورای حل اختلاف شیراز خاطر نشان کرد : اعضا شعبه در راستای وظیفه ذاتی و خطیر شوراهای حل اختلاف که همان ترغیب و تشویق اصحاب دعوی به مصالحه و اصلاح ذات البین می باشد موفق به سازش در این پرونده شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا