فرهنگی و اجتماعی

پرستار بیمارستان شهید رجایی پنجمین شهید عرصه سلامت فارس

«مریم رحیمی» پرستار بیمارستان شهید رجایی در راه مقابله با کرونا و خدمت در عرصه سلامت به شهادت رسید.

شهید مریم رحیمی
شهید مریم رحیمی

دکتر مهرازد لطفی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، در پیامی شهادت بانو مریم رحیمی، از پرستاران شاغل در بیمارستان شهید رجایی را به بازماندگان آن مرحومه و خانواده سلامت استان تبریک و تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است؛

کشور ما امسال خزانی تلخ را تجربه می‌کند و هر روز خبرهای نگران کننده تری از جان باختن عزیزانمان به گوش می‌رسد و این بار سردی خزان، بار دیگر خانواده سلامت فارس را در بر گرفت و داغی تازه، همه ما را سوگوار کرد.

خانواده سلامت فارس این بار نیز سوگوار فرزندی دیگر شد که زیباترین روزهای جوانیش، رنگ خزان گرفت و فقدانش برای یکایک ما، اندوهی تلخ بود.

بانو «مریم رحیمی» پرستار خدوم بیمارستان شهید رجایی شیراز که مسیر پرافتخار حیاتش با دفاع از سنگر سلامت، در تلالو شهادت مظلومانه اش جاویدان شد؛ فرزندی شایسته از خانواده غیور سلامت فارس که صادقانه، الگویی ارزشمند از خدمت را برای یکایک ما ترسیم کرد و یاد و خاطره‌اش تا همیشه در تاریخ سلامت این مرز و بوم می‌درخشد.

اکنون که روزهای سختی را سپری می‌کنیم و متأسفانه این ویروس ناخوانده، هر روز عزیزان بیشتری را قربانی می‌کند، جا دارد یکایک ما همچون حلقه‌هایی به هم پیوسته از یک زنجیر، در برابر این حجم از تلخی، با تمام قوا عزم خود را جزم کرده و همه همت خود را برای پایان این روزها به کار گیریم تا خون فرزندان شریفی که خالصانه تا پای جان ایستادند، پاس داشته شود.

منبع
مهر نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو − یک =

دکمه بازگشت به بالا