حوزه علمیهقرارگاه عمار

پخت و توزیع 1300 پرس غذا گرم میان نیازمندان و محبین اهل بیت(ع)

شیخ علیرضا حدائقبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه منصوریه شیراز، استاد حاج شیخ علیرضا حدائق پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه یکی از فلسفه های روزه داری بعد از رسیدن به مقام تقوا مهر ورزی و فراموش نکردن مشکلات مردم از نگاه اهل البیت(ع) است، اظهار کرد: امام(ع) در حدیثی می فرماید خداوند روزه را واجب قرار داد تا شخص ثروتمند و غنی طعم گرسنگی را بچشند و در رسیدگی به امورات اقتصادی فقرا اهتمام بیشتر و جدی تری به کار بگیرد.

وی در ادامه اضافه کرد: از کارهای ارزشمندی که در ماه رمضان صورت می گیرد اطعام طعام است، که در دعای روزهشتم ماه رمضان اینگونه بیان شده بود، خدایا توفیق اطعام طعام را در این ماه مبارک به ما عنایت کنید، از این رو شاهد خدمات گسترده از کمک های مومنانه مردم و اطعام هایی که در همین مسیر به بستگان، خویشاوندان، مومنین، محبین و نیازمندان اطعام صورت گرفت بودیم.

مسئول مدرسه علمیه منصوریه شیراز با اشاره به فعالیت های طلاب قرارگاه عمار در ماه مبارک رمضان خاطرنشان کرد: قرارگاه فرهنگی، جهادی و تبلیغی عمار مدرسه علمیه منصوریه در ماه مبارک رمضان طی دفعات متعددی که توفیق برگزاری طبخ غذا و اطعام میان نیازمندان را به این عزیزان داده بود را رقم زدند.

وی عنوان کرد: اطعام و طبخ غذا از سوی قرارگاه عمار و به همت خیرین، نیکوکاران و خیر اندیشان در هفتمین مرحله درشب عید سعیدفطر صورت گرفت که شاهد اطعام هزار و۳۰۰ پرس غذا و توزیع میان مومنین، متدین، محبین و نیازمندان بودیم.

پرداخت فطریه 1 عید سعید فطر عید فطر مبارک fetr38[خیران و نیک اندیشان می توانند با واریز وجه خیر خود به شماره حساب قرارگاه عمار 5041721111677523 توشه خیری برای آخرت خود جمع کنند و مورد خیر را به شماره 09372329060‬‏ پیامک کنند.]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا