سیاسی

واعظی: از مجلس و کمیسیون‌های مجلس می‌خواهیم در بورس دخالت نکنند

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با بیان اینکه از مجلس و کمیسیون‌های مجلس می‌خواهیم در بورس دخالت نکنند، گفت: اولین سال بعد از انقلاب است که شاهد هستیم از روزی که بودجه را فرستادیم نمایندگان همینطور دارند مصاحبه و تبلیغ می‌کنند.

واعظی: از مجلس و کمیسیون‌های مجلس می‌خواهیم در بورس دخالت نکنند

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور مجلس در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در مورد بودجه گفت: متأسفانه امسال شاهد آن هستیم که بیشتر به جای نگاه حرفه ای به بودجه، بودجه تبدیل به ابزاری برای حمله به دولت و زدن دولت شده است.

وی افزود: حدود ۴۰ سال است دولت های مختلف به مجالس مختلف بودجه می دهند. این اولین سالی است که بعد از انقلاب شاهد این هستیم که از روزی که بودجه را فرستادیم نمایندگان همینطور دارند مصاحبه و تبلیغ می کنند.

واعظی افزود: همه وزرا که در کمیسیون های تلفیق شرکت می‌کنند و رئیس مجلس با رئیس جمهور مطالب را بیان کردند و در جلسه با سران سه قوه نظرات خود را گفتند.

**از مجلس و کمیسیون‌های مجلس می‌خواهیم که در بورس دخالت نکنند

وی افزود: خودتان شاهد بودید که می‌آیند یک جلسه می‌گذارند، مصاحبه می‌کنند به محض اینکه بورس مثبت می‌شود می‌گویند ما مشکل بورس را حل کردیم و دولت نتوانست آن را برطرف کند؛ هنگامی هم که بورس منفی می‌شود می‌گویند ما از اول تذکر داده بودیم. خب این به معنی دخالت شما است، دخالت نکنید.

واعظی تصریح کرد: مجلس ماموریتش قانونگذاری، پرسیدن سوال و استیضاح است اینکه به مسائل ریز اجرایی بپردازند و دخالت کنند سفر استانی بروند و به جای دولت و وزرا تصمیم بگیرند درست نیست.

رئیس دفتر رئیس جمهور تاکید کرد: اگر  در داخل مجلس هم اگر کسانی می‌خواهند کار اجرایی کنند این کار اشتباه است باید می‌آمدن از اول کار اجرایی می‌کردند.

منبع
ادامه در فارس نیوز بخوانید
قرارگاه عمار حوزه علمیه منصوریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا