فرهنگی و اجتماعی

هیأتی متولی ساخت خانه پیرزن بندرعباسی شد

گروه جهادی هیأت نورالرضا تهران، برای ساخت منزل جدید پیرزن سرپرست خانوار بندرعباسی که خانه‌اش توسط شهرداری تخریب شد، اعلام آمادگی کرد. مسئول این گروه می‌گوید: با هماهنگی‌های صورت گرفته، پس از تعیین زمین، ساخت بنا را انجام می‌دهیم.

گروه جهادیاخیراً فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که ماموران شهرداری بندرعباس در حال تخریب منزل یک پیرزن سرپرست خانوار هستند، شهرداری بندرعباس اعلام کرد که خانه این خانم در زمین‌های تصرفی ملی ساخته شده و ساخت و سازش غیرقانونی بوده است.

این پیرزن بعد از تخریب منزلش توسط شهرداری خودسوزی کرد و هم‌اکنون با ۱۷ درصد سوختگی در بیمارستان بستری است.

شهرداری بندرعباس برای دلجویی از او علاوه برپرداخت تمام هزینه‌های درمان اعلام کرد که با هماهنگی وزارت مسکن زمینی به این خانواده اهدا خواهد کرد.

اما حال خبر خوب دیگر آن است که گروه جهادی هیأت نورالرضا تهران که خدمات جهادی بسیاری در مناطق جنوبی استان کرمان داشته است، برای ساخت منزل جدید این پیرزن اعلام آمادگی کرده است. محمود مدینه‌نگاه مسئول این گروه جهادی به خبرنگار خبرگزاری فارس گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته با مسئولین و گروه‌های جهادی بندرعباس اعلام آمادگی کردیم که با تعیین زمین خانه این خانواده، ساخت بنا را به صورت کامل انجام دهیم.

وی افزود: ما سابقه ساخت منازل در مناطق محروم با زیربنای ۴۵ تا ۵۰ متر را داریم که ان شاء الله برای این خانواده نیز منزلی با همین مساحت بنا خواهیم کرد. در هفته پیش روی گروهی از جهادگران ما در بندرعباس حاضر خواهند شد تا مقدمات کار را شروع کنند و پس از تعیین زمین، بلافاصله احداث بنا را آغاز می‌کنیم تا به سرعت این منزل آماده شود.

منبع
فارس نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا