اخبار

معاون آموزشی و پژوهشی موسسه عالی پاسارگاد: تربیت دانشجو به عنوان کارآفرین جزو رسالت های موسسه عالی پاسارگاد است

 

معاون آموزشی و پژوهشی موسسه عالی پاسارگاد گفت: با توجه به اینکه رسالت خود می دانیم که دانشجویان را به عنوان کارآفرینان آینده تربیت کینم با سازمان فنی حرفه ای همکاری های خود را دنبال نموده و می توانیم به دانشجویان آموزش های فنی و حرفه ای را ارائه دهیم.

به گزارش خبرگزاری پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه منصوریه شیراز، دکتر امیرسجاد عابدی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که درموسسه آموزشی عالی پاسارگاد برگزار شد، ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید اظهار کرد: موسسه اموزشی عالی پاسارگاد یکی از باسابقه ترین موسسات است که با در اختیار داشتن بیش از 9 هزار متر مربع فضای آموزشی، کارگاه ها و آزمایشگاها و با اساتید مجرب و امکانات مطلوب در خدمت دانشجویان است.

وی در ادامه با تصریح اینکه استقبال خوبی در زمینه پذیرش دانشجویان صورت گرفته است، اضافه کرد: موسسه عالی آموزشی پاسارگاد با توجه به ظرفیت و امکانات مطلوبی که در اختیار دارد از دانشجویانی که به هر دلیلی نتوانسته اند در آزمون کنکور سراسری پذیرفته شوند در مرحله تکمیل ظرفیت ثبت نام به عمل می آورد. همچنین کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره تحصیلی به دانشجویان می باشند.

معاون آموزشی و پژوهشی موسسه عالی پاسارگاد عنوان کرد: با توجه به اینکه رسالت خود می دانیم که دانشجویان را به عنوان کارآفرینان آینده تربیت کینم با سازمان فنی حرفه ای همکاری های خود را دنبال نموده و می توانیم به دانشجویان آموزش های فنی و حرفه ای را ارائه دهیم.

وی خاطرنشان کرد: حدود 2 هزار دانشجو در مقطع کاردانی، کارشناسی و ارشد در این موسسه مشغول به تحصیل هستند، همچنین با توجه به شرایطی که وجود دارد تسهیلات و تخفیفاتی را در اختیار دانشجویان قرار داده ایم.

عابدی در ادامه بیان داشت: با توجه به اینکه رشته های پر متقاضی در موسسه وجود دارد خوشبختانه تاکنون رشته ای را حذف نکرده ایم، همچنین با مراکزی که در بخش آموزش های حرفه ای فعالیت می کنند همکاری می کنیم و هم در بخش آموزش های فنی و حرفه ای به دانشجویان موسسه و هنر جویانی که خارج از موسسه خدماتی را ارائه خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 7 =

دکمه بازگشت به بالا