اقتصادی

مشاوره و صدور انواع بیمه نامه به صورت نقد و اقساط

مسئول دفتر نمایندگی شرکت بیمه تجارت نو از تخفیف های جذاب شرکت متبوع خود برای انواع بیمه ها خبر داد.

یگانه دوست مسئول دفتر نمایندگی بیمه تجارت نو، با اشاره به این نکته که ایران یکی از ۱۰ کشور حادثه‌خیز جهان از نظر رخداد حوادث طبیعی نظیر سیل و زلزله محسوب می‌شود و آتش‌سوزی نیز یکی از حوادث رایج در کشور است؛ به‌طوری‌که روزانه بیش از ۵۰ حادثه آتش‌سوزی در کشور رخ می‌دهد، اما با این ‌حال متاسفانه تعداد منازل مسکونی تحت پوشش خطر آتش‌سوزی و خطرات تابعه بسیار پایین است.

وی عنوان کرد: شرایط اقتصادی به‌گونه‌ای است که در صورت بروز حادثه برای منزل مسکونی، برگشت به لحظه قبل از حادثه و بازسازی بسیار هزینه‌بر است و زیان‌دیدگان با پیامدهای سخت ناشی از بروز حوادث دست ‌به ‌گریبان می‌شوند. بنابراین ارائه طرح‌های مناسب بیمه‌ای با حق بیمه نازل، می‌تواند مشوق مردم برای خرید بیمه‌نامه آتش‌سوزی باشد.

یگانه دوست بیان کرد: شرکت بیمه تجارت نو با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و کنونی جامعه، سه طرح مناسب در زمینه بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی به نام «طرح آسان فروش»، «وام بیمه» و «طرح ماده ۱۴ قانون تملک آپارتمان» را طراحی کرده است. وی طرح «آسان فروش» را طرح ویژه دوران پاندمی کرونا خواند و گفت: در این طرح نیاز به تکمیل فرم پیشنهاد و استعلام حق بیمه نیست و بیمه‌گذار می‌تواند در لحظه سرمایه بیمه‌نامه، خطرات تحت پوشش و حق بیمه خود را ملاحظه و انتخاب کند تا بیمه‌نامه برایش صادر شود. بیمه‌گذار در این طرح می‌تواند حق بیمه خود را با هر پوشش بیمه‌ای که برای منزل مسکونی خود انتخاب می‌کند، در ۳ قسط پرداخت کند و نکته مهم اینکه در حال حاضر این طرح ۵۵درصد تخفیف دارد.

یگانه دوست توضیح داد: در طرح وام بیمه تجارت نو، حق بیمه به‌صورت ۱۲ قسط دریافت می‌شود و در حال حاضر این طرح از ۵۰درصد تخفیف برخوردار است. در این طرح بیمه‌گذار تا مبلغ ۴میلیون تومان می‌تواند وام دریافت کند و آن را برای خرید بیمه آتش‌سوزی مسکونی، اتومبیل، حوادث و… استفاده کند.

وی درخصوص طرح بیمه عمر و زندگی اظهار کرد: یکی از مهمترین نگرانی‌هایی که همواره ذهن انسان‌ها را به خود مشغول کرده، ایجاد آرامش برای دوران پیری و بازنشستگی و همچنین تأمین معیشت اعضای خانواده پس از فوت سرپرست یا هر یک از عزیزانشان است.

وی در ادامه اضافه کرد: شرکت بیمه تجارت نو با درک این ضرورت، اقدام به طراحی و ارائه کاملترین پوشش‌های بیمه‌ای عمر از قبیل بیمه‌نامه عمر ساده زمانی نموده است، با خرید این بیمه‌نامه، چنانچه بیمه شده در طول مدت اعتبار بیمه‌نامه به هر عــــلت فـــوت کند، بیمه‌گر متعهد می‌شود مبلغ مندرج در بیمه‌نامه را به ذینفع یاذینفعان وی پرداخت کند.

مسئول دفتر نمایندگی بیمه تجارت نو به انواع بیمه‌نامه‌های عمر ساده زمانی اشاره و خاطرنشان کرد: بیمه‌نامه عمر زمـانی انفـرادی، بیمه‌نامه عمر زمـانی گروهی و بیمه‌نامه عمر مصوبه کارکنان دولت انواع بیمه نامه های عمر ساده زمانی به شمار می رود، همچنین بیمه‌نامه عمر مانده بدهکار یکی دیگر از انواع بیمه ها است که در این بیمه‌نامه، مبلغ وام دریافتی یا کل مبلغ بازپرداختی بیمه‌گذار به بانک یا مؤسسات قرض­ الحسنه موضوع بیمه قرار می‌گیرد و چنانچه فرد بیمه شده در طول مدت بازپرداخت فوت نماید، بیمه‌گر مانده اقساط وام را از تاریخ فوت تا پایان مدت وام در وجه استفاده‌کنندگان بیمه‌نامه پرداخت می کند.

وی عنوان کرد: یکی از آن حوزه‌های فعالیت بیمه تجارت نو، بیمه بدنه ماشین است، در اهمیت آن همین‌قدر بگوییم که از نان شب در این روزهای غمگین، واجب‌تر است، در جغرافیایی زندگی می‌کنیم که قیمت ماشین به صورت روزانه محاسبه می‌شود و خطرات مختلفی هم در طول روز در کمین ماشینمان است، بیمه تجارت نو محصول شرکتی جوان و مبتکر است و مزیت مهمی دارد که بیشتر شرکت‌ها بیمه فاقد آن هستند.

یگانه دوست افزود: تجارت نو آمده و امکانی در نظر گرفته که افراد وقتشان تلف نشود و بتوانند به سرعت به زندگی عادی‌شان برگردند، اگر حادثه‌ای برایتان رخ داد و ماشینتان بیمه بدنه تجارت نو داشت، نگران چیزی نباشید، برای ارزیابی میزان خسارات، دیگر نیازی به مراجعه حضوری نخواهد بود، می‌توانید سراغ گشت سیار بیمه تجارت نو بروید، آن‌ها به صورت حضوری می‌آیند، خسارت وارده را ارزیابی می‌کنند، این‌طوری زمان کافی برای اینکه بعد از حادثه به خانه بروید و کمی استراحت کنید را خواهید داشت.

وی در پایان عنوان کرد: علاقه مندان به طرح های بیمه تجارت نو می توانند به منظور انجام امور بیمه ای از جمله آتش سوزی، بیمه بدنه ، بیمه شخص ثالث ، عمر و سرمایه گذاری با شماره 09178582940 یگانه دوست تماس حاصل فرمایند.

قرارگاه عمار حوزه علمیه منصوریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا