حوزه علمیه

مسابقه کتابخوانی طلاب و اساتید حوزه علمیه استان فارس برگزار می شود

به مناسبت هفته کتابخوانی؛

معاون پژوهش حوزه علمیه استان فارس از برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه طلاب و اساتید حوزه استان خبر داد.

حجت الاسلام علی حسین کراری در گفت و گو با خبرنگار «حوزه منصوریه» شیراز، در خصوص فرا رسیدن هفته کتابخونی اظهار داشت: در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی، مسابقه کتابخوانی ویژه طلاب و اساتید حوزه علمیه استان با همکاری معاونت پژوهش مدرسه علمیه مصلّی شیراز و مرکز آموزش‌های کاربردی و مهارتی حوزه علمیه استان فارس برگزار می‌شود.

وی در ادامه «راهکارهای تقویت انگیزه و نشاط» را عنوان کتاب مسابقه معرفی کرد و افزود: این کتاب تالیف حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی است.

معاون پژوهش حوزه علمیه استان فارس تصریح کرد: طبق نامه نگاری رسمی با مرکز انتشارات درس هایی از قرآن ضمن دریافت فایل pdf کتاب اجازه باز نشر آن به مدیریت حوزه علمیه استان اعطاء شده است، از این رو طلاب و اساتید نیز می‌توانند از طریق مراجعه به وبسایت ieks.ir و یا ارسال پیام در شبکه پیام‌رسان ایتا به شماره ۰۹۳۷۶۱۴۳۲۲۳ نسبت به دریافت فایل pdf کتاب اقدام کنند.

حجت الاسلام کراری با بیان اینکه به پنج نفر از افراد برتر نیز به قید قرعه هدیه نقدی تقدیم خواهد شد، عنوان کرد: آزمون به صورت غیر حضوری و از طریق وبسایت: ieks.ir در تاریخ ۱/۹/۱۳۹۹ از ساعت ۹ صبح لغایت ۸ شب برگزار می‌ شود.

قرارگاه عمار حوزه علمیه منصوریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

دکمه بازگشت به بالا