فرهنگی و اجتماعی

مرد میدان| فرماندهی از جنس نظامی

«تامین امنیت مردم وظیفه نیروی انتظامی است» این جمله ای است که فرمانده انتظامی فارس بارها بیان کرده و پای آن ایستاده است.
سردار رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس یکی از جمله فرماندهانی است که مانند یک سرباز در تامین امنیت مردم با هیچ فردی تعارف ندارد.
سردار حبیبی در گذشته بیاناتی را راجبه تامین امنیت مردم گفته بود که اوایل حضور ایشان در استان فارس عده ای فکر می کردند این جملات شعاری بیش نیست اما پس از گذشت چندین ماه در فارس و عملکرد ایشان در استان قصه طور دیگری رقم خورد.
حضور در تمام عملیات های مهم سطح استان فارس آن هم به صورت جان برکف در صف نخست نشان از عملیاتی کردن شعارهای سردار بود، یکی از این عملیات ها دستگیری قاتل شهید لیله القدر بود که خود فرمانده در شهرستان کازرون حضور یافت و عملیات دستگیری با موفقت انجام شد.
پس از آن حضور در عملیات سرقت از طلافروشی شهرستان مرودشت بود که کم کم مردم استان فارس دانستند چه شخصیتی در عملیات ها حضور دارد و برای تامین امنیت مردم مانند سرباز جان خود را بر کف دست گرفته و در صف نخست عملیات برابر مجرمان می ایستد تا امنیت را برای مردم تامین کند.
همین چند روز گذشته نیز خبری در رسانه ها منتشر شد که یک قاتل چند تن از اعضای خانواده ای را در شیراز به قتل رسانده است اما گفته شد که قاتل نیز به سزای اعمال خود رسیده است، دیگر برای مردم استان فارس شنیدن این خبر که خود سردار حبیبی فرمانده انتظامی فارس در این عملیات حضور داشته عادی شده است.
قاتلان، ارازل و اوباش و مجرمان استان فارس دیگر باید بدانند اگر خدشه ای به امنیت مردم بخواهند وارد کنند با فرمانده طرف هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا