اخبار

مدیرکل امداد فارس اعلام کرد زمینه بهره مندی 20 هزار مددجوی استان از برنامه های اوقات فراغت تابستان

 

مدیرکل امداد فارس گفت: تا پایان تابستان امسال 20 هزار نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فارس از آموزش های متنوع و برنامه های اوقات فراغت بهره مند می شوند.

مرتضی موصلی، مدیر کل امداد فارس گفت: یکی از وظایف مهم کمیته امداد در ارتقاء شاخصه هاب فرهنگی، غنی سازی اوقات فراغت مخاطبین تحت حمایت این نهاد است.

وی با بیان اینکه واحد فرهنگی کمیته امداد برای تابستان مددجویان تحت حمایت برنامه های متنوعی را درنظر گرفته است؛ افزود: این برنامه ها شامل مهارت آموزی در ابعاد فنی، فرهنگی و تربیتی، آموزش قرآن، مهارتهای زندگی، ورزشی و … می باشد که تمامی گروه های سنی جامعه هدف می توانند به طور رایگان از این آموزش ها بهره مند شوند.

موصلی با بيان اينكه 11 کانون دائم فرهنگی – تربیتی ولایت در سطح استان برای برگزاری کلاس های تابستانی فعالیت دارند؛ اضافه کرد: علاوه بر این مراکز، 1129 کانون فرهنگی-هنری مساجد، کانون پرورش فکری کودکان و آموزش و پرورش نیز با امداد در این زمینه همکاری دارند.

مدیرکل امداد فارس خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود تا پایان تابستان امسال تعداد 20 هزار نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فارس از این آموزش ها بهره مند شوند.

وی در پایان اشاره کرد که در ادامه و تکمیل آموزش ها و پر بارتر نمودن اوقات فراغت مددجویان، مقرر است تا پایان تابستان امسال تعداد 440 نفر از دانش آموزان و دانشجویان در قالب اردوهای سراسری با اعتبارات دولتی و تعداد 1000 نفر از سرپرستان خانوار تحت حمایت به شهر مقدس در قالب اردوهای شوق زیارت با کمک خیرین اعزام شوند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − هفت =

دکمه بازگشت به بالا