حوزه علمیه منصوریه

مختصری از زندگی نامه استاد شیخ حمیدرضا حدائق

حمیدرضا حدائق

استاد حمیدرضا حدائق در سال 1384 وارد حوزه آقا باباخان استان فارس شد و دروس مقدمات و سطح یک خود را از محضر اساتیدی چون آیت الله کلانتری و آیت الله عدالت و اساتید آن حوزه و حجج الاسلام و المسلمین برکت،کرمانی،تجرد، صیدی و رضایی بهره‌مند شد.

در مقطع سطح دو و سه به حوزه علمیه منصوریه شیراز آمدند و از محضر اساتید این حوزه، بویژه آیت الله حدائق بهره مند شدند. در پایه 7، 8، 9، 10 دروس سطح دو و سه به گواهی مرکز مدیریت حوزه های علمیه به عنوان نفر اول پایه های مذکور در استان انتخاب شدند.

دروس خارج خود را از محضر اساتید حضرات آیات عظام حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی و حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی به مدت 6 سال و تفسیر حضرت آیت الله جوادی آملی بهره مند شدند.

بعد از اتمام سطح، با توجه به علاقه ای که در زمینه تدریس داشتند، همزمان با تحصیل در علوم دینی از سال 1386 تدریس خود را در زمینه علم نحو، کلام و اعتقادات آغاز کردند و در دروس فقه و اصول اشتغال به تدریس دارند.

همچنین در کنار تدریس در حوزه، در دانشگاه، آموزش و پرورش و بنیاد فرهنگی حضرت موعود نیز مشغول به تدریس بوده و استاد حکم دار سطح دو حوزه علمیه منصوریه می باشند.

در سال 1391 به معاونت آموزش مدرسه منصوریه به مدت چهار سال منصوب شدند و از سال 1395 تا هم اکنون مدیریت حوزه علمیه منصوریه را بر عهده دارند.

همچنین ایشان مشاور کانون فرهنگی انس با فطرت و استاد تخصصی مباحث مهدویت در بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود می باشند.

سه کتاب در زمینه رجعت، فواید حجاب و مضرات بی حجابی و شرایط و علائم ظهور و ویژگی ها و اوصاف یاران امام زمان(عج) تهیه، تدوین و تألیف شده است که در دست چاپ می باشد.

قرارگاه عمار حوزه علمیه منصوریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا