اخبار

محسن رضایی: آمریکا بداند ما در کمین هستیم تا انتقام سخت را بگیریم

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه انتقام سخت از عین الاسد شروع شده ولی ادامه دارد، گفت: ما «لبالمرصاد» هستیم؛ ما در کمین هستیم تا در موقعیت‌‌های مناسب، ضربات خودمان را به آمریکایی‌ها وارد کنیم.

محسن رضایی عصر امروز (یکشنبه ۳۰ آذر) در حاشیه افتتاح رادیو مقاومت با بیان اینکه سردار سلیمانی به‌عنوان شهید جبهه مقاومت بین‌الملل، در طول عمر خودش خدمات بسیار بزرگی به ایران داشت، گفت: سردار سلیمانی در این ده سال آخر، درجه و رتبه و قلّه بلند مقاومت را چندین پلّه و چند ارتفاع بزرگ بالا برد به طوری که امروز مقاومت بعد از شهادت ایشان به عنوان یک قلّه و به عنوان مکتب رهایی‌بخش تبدیل شده است.

وی تصریح کرد: امروز مبارزین انسانیت و آزادی و حق و عدالت به قاسم سلیمانی افتخار می‌کنند و به او تکیه خواهند کرد و از سردار سلیمانی برای مبارزات خود، درس خواهند گرفت.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: آمریکا هم مطمئن باشد که با تدبیر و برنامه ریزی خودمان تا آن‌ها را از منطقه اخراج نکنیم، انتقام سخت ‌ما کامل نخواهد شد. انتقام سخت از عین الاسد شروع شده ولی ادامه دارد. ما «لبالمرصاد» هستیم. ما در کمین هستیم تا در موقعیت‌‌های مناسب، ضربات خودمان را به آمریکایی‌ها وارد کنیم.

منبع
فارس نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا