اخبار

قصه‌گویان کانون فارس در جمع راه‌یافتگان به مرحله نیمه‌نهایی بخش ۹۰ ثانیه‌ای جشنواره قصه‌گویی

اسامی راه‌یافتگان به مرحله نیمه‌نهایی بخش قصه‌های ۹۰ ثانیه‌ای بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام شد و 4 قصه‌گو از کانون فارس به این مرحله راه یافتند.
در پایش اولیه پس از بررسی ۴۴۵۵ اثر رسیده به دبیرخانه، ۱۳۲۱ قصه ۹۰ ثانیه‌ای انتخاب شد.
پیشتر اعلام شده بود که ۷۴ اثر به مرحله نیمه‌نهایی بخش قصه‌های ۹۰ ثانیه‌ای جشنواره راه پیدا کرده‌اند، اکنون اسامی آنان اعلام شده است.
نرگس عرفانی‌نیا، مهدی مقربی، ثمین ابوالحسنی و مریم متفکر، قصه‌گویان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس هستند که در مرحله نیمه نهایی با 66 قصه‌گوی دیگر از سراسر کشور رقابت می‌کنند.
بر اساس این گزارش، داوران مرحله نیمه‌نهایی متشکل از صادق کیانی‌مقدم مسوول کمیته قصه‌های ۹۰ ثانیه‌ای، الهام دارابی مسوول دبیرخانه جشنواره قصه‌گویی و قصه‌گوی بین‌المللی و مریم خاکسارتهرانی از قصه‌گویان و داوران باسابقه این حوزه، این آثار را انتخاب کرده‌اند.
شرکت کنندگان بخش قصه‌های ۹۰ ثانیه‌ای با موضوع قصه‌ زندگی من، من و کرونا، شهدای هسته‌ای، مدافع حرم و رشادت و ایثارگری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و آزاد، قصه گفتند.
یادآوری می‌شود هیأت داوران مرحله پایانی بخش ۹۰ ثانیه‌ای بزودی این آثار را داوری و برگزیدگان آن همزمان با آیین پایانی جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شب یلدا معرفی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + یک =

دکمه بازگشت به بالا