اخبار حوزهحوزه علمیه

فعالیت ۸۰ مبلّغ در مناطق محروم شیراز به مناسبت لیلة الرغائب

منصوریه/ مسئول قرارگاه تبلیغی عمار از فعالیت ۸۰ مبلغ به مناسبت شب لیله الرغائب در شیراز و مناطق محروم یادکرد و گفت: بیان اعمال، فضیلت و خواندن نماز لیلة الرغائب ازجمله برنامه‌های مبلغین بوده است.

دیدار مدیر و مسئول حوزه علمیه منصوریه شیراز با ایت الله علوی گرگانیحجت‌الاسلام‌ والمسلمین حمیدرضا حدائق در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه منصوریه شیراز، با اشاره به برنامه‌های قرارگاه عمار در شب لیله الرغائب اظهار کرد: بیش از ۸۰ مبلغ در این شب به تبیین اعمال، فضیلت و خواندن نماز لیلة الرغائب در مناطق مختلف شیراز و مناطق محروم اطراف شیراز پرداخته‌اند.

وی در ادامه لیلة الرغائب را ضیافتی برای خواستن بهترین‌ها دانست و اضافه کرد: خداوند که بخشنده‌ترین بخشندگان است، کرمش هیچ‌گاه توقف‌پذیر نبوده و نخواهد بود.

مسئول قرارگاه تبلیغی عمار گفت: همچنین در دیدار اخیر که در معیت مسئول محترم حوزه علمیه منصوریه شیراز حضرت استاد حاج شیخ علیرضا حدائق با مراجع عظام تقلید حضرات آیات مکارم شیرازی و علوی گرگانی در قم داشتیم، حضرات آیات عظام تاکید بر انجام تبلیغ هفتگی مبلّغین در مناطق محروم داشتند که در همین راستا مبلغین در لیلة الرغائب به فعالیت‌های تبلیغی پرداختند.

وی همچنین با اشاره به فرارسیدن ایام ولادت حضرت امیرالمؤمنین(ع) نیز عنوان کرد: مبلغین قرارگاه عمار نیز در صورت مساعد بودن وضعیت شهر به دلیل شیوع بیماری کرونا در  ایام ولادت حضرت علی(ع) نیز به تبلیغ در مناطق محروم خواهند پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا