فرهنگی و اجتماعی

فرمانده سپاه فجر فارس: ارسال ۳.۵ میلیارد تومان اقلام و تجهیزات آموزشی به مدارس عشایر

فرمانده سپاه سردار بوعلی گفت: فعالیت‌های قرارگاه مواسات در استان فارس با قوت ادامه دارد و مرحله جدید نهضت کمک مؤمنانه همزمان با هفته وحدت و سالروز میلاد حضرت محمد(ص) و امام صادق(ع) آغاز خواهد شد.

اهدا کیفبه گزارش خبرگزاری «حوزه منصوریه» شیراز، آیین اهدای تحهیزات آموزشی و بسته های معیشتی و بهداشتی به جامعه عشایری فارس عصر امروز با حضور سردار یداله بوعلی فرمانده سپاه فجر و حجت الاسلام والمسلمین دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس برگزار شد.

سردار یدالله بوعلی در حاشیه این مراسم با بیان اینکه پایگاه های مقاومت بسیج سراسر استان فارس برای مقابله با کرونا فعال شده اند، اظهار داشت: ثبت نام از داوطلبین همیار بیمار و همیار سلامت توسط گروه های جهادی آغاز شده و این داوطلبین با توجه به تحصیلات و تخصص و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی به یاری کادر بهداشت و درمان استان خواهند آمد.

وی با بیان اینکه فعالیت های قرارگاه مواسات در استان فارس با قوت ادامه دارد، گفت: مرحله جدید نهضت کمک مومنانه همزمان با هفته وحدت و سالروز میلاد حضرت محمد(ص) و امام صادق(ع) در استان فارس آغاز خواهد شد و مطالبات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در سه محور وحدت، امنیت و معیشت توسط همه دست اندرکاران این نهضت دنبال می شود.

فرمانده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه در مراسم امروز بیش از ۳.۵ میلیارد تومان بسته معیشتی و تجهیزات آموزشی به جامعه عشایری فارس اهدا می شود، گفت: این اقلام شامل تجهیزات آموزشی، اداری، فرهنگی، بهداشتی و ورزشی مورد نیاز مدارس عشایر فارس و بسته های معیشتی و بهداشتی است.

گفتنی است، این اقلام با مشارکت آموزش و پرورش عشایر فارس، قرارگاه حضرت احمد بن موسی(ع) سپاه فجر، ناحیه بسیج عشایر فارس، قوه قضائیه و خیرین نیک اندیش استان تهیه شده است.

منبع
عکس مینا نویی
قرارگاه عمار حوزه علمیه منصوریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا