حوزه علمیهقرارگاه عمار

طبخ و توزیع 900 پرس غذا گرم میان نیازمندان و محبین اهل بیت(ع) به مناسبت بیست و هشتمین روز ماه مبارک رمضان

فرمانده پایگاه مقاومت شهدای منصوریه از توزیع ششمین مرحله طبخ و توزیع غذای گرم میان نیازمندان و محبین اهل بیت(ع) در بیست و هشتم ماه مبارک رمضان یاد کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدرسه علمیه منصوریه شیراز ،حجت الاسلام سعید بیضاوی طی سخنانی با اشاره به طبخ و توزیع غذای گرم میان نیازمندان و محبین اهل بیت(ع) به مناسبت بیست و هشتمین روز ماه مبارک رمضان اظهار کرد: بیش از 900 پرس غذای گرم در ششمین مرحله از اطعام در ماه مبارک رمضان توزیع شد.
وی عنوان کرد: طبخ و توزیع غذای گرم به همت بانیان خیر و همکاری قرارگاه جهادی و تبیلغی مدرسه علمیه منصوریه شیراز صورت می گیرد.
فرمانده پایگاه مقاوت شهدای مدرسه علمیه منصوریه شیراز به انفاق از منظر قرآن کریم پرداخت و تصریح کرد: خداوند در قرآن کریم می فرماید؛ و در راه خدا، انفاق کنید و (با ترک انفاق) خود را به دست خود، به هلاکت نیفکنید و نیکی کنید که خداوند، نیکوکاران را دوست می دارد، در همین راستا قرارگاه عمار از بانیان خیر دعوت می کند که در هر زمینه خیری که علاقه به همکاری با قرارگاه عمار دارند به شماره کارت 5041721111677523 واریز کرده و نحوه استفاده آن را نیز به شماره +989372329060 ‏ پیامک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا