اخبار

ضدانقلاب دوباره نگران تروریست‌ها شد

پس از اعلام خبر به دار آویختن، تروریستی که جان دو تن از هموطنان ما را گرفته بود، بار دیگر شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان نگران تروریست‌ها شدند.

ضدانقلاب دوباره نگران تروریست‌ها شد + تصاویرعبدالحمید میربلوچزهی معروف به اویس از عناصر اصلی گروهک تروریستی جیش الظلم، بامداد روز گذشته به دار مجازات آویخته شد. این تروریست ظهر روز ۲۰ فروردین ماه سال ۹۴ در کمین دو نفر از پرسنل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کوه بیرک قرار گرفت و آن‌ها را به شهادت رساند.

پس از انتشار این خبر رسانه‌های ضدانقلاب و شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان که یدطولایی در حمایت از تروریست‌ها و جنایتکاران دارند به میدان آمدند.

ایران اینترنشنال در اولین اقدام سعی کرد این تروریست مسلح که جان دو تن از ماموران امنیت کشورمان را گرفته بود، یک زندانی سیاسی  معرفی کند.

بازهم ضد انقلاب نگران قاتلین  هموطنان بی گناه ما شد!

بی‌بی‌سی فارسی هم طبق روال، با به میان کشیدن قومیت وی، سعی کرد تا این موضوع را قومیتی نشان دهد؛ فارغ از اینکه هر مجرمی با هرقومیتی(فارس، ترک، لُر، کرد، بلوچ و …) باید به سزای اعمال مجرمانه خودش برسد.

بازهم ضد انقلاب نگران قاتلین  هموطنان بی گناه ما شد!

اما رادیو فردا وابسته به آمریکا پا را  فراتر گذاشت و هر دو موضوع را به میان کشید، بدون اینکه اشاره‌ای به جنایت آن‌ها داشته باشند.

بازهم ضد انقلاب نگران قاتلین  هموطنان بی گناه ما شد!

رسانه‌های ضدانقلاب سعی می‌کنند تا با این هجمه‌ها و بازکردن پرونده‌های به اصطلاح حقوق بشری جدید علیه جمهوری اسلامی، برای ایران در مجامع بین‌المللی مشکل ایجاد کنند.

منبع: فارس

منبع
yjc
قرارگاه عمار حوزه علمیه منصوریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − نه =

دکمه بازگشت به بالا