فرهنگی و اجتماعی

ستادکل: بدرفتاری با سرباز بابلی تأیید شد/ سرباز مذکور درسلامت است

رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از پیگیری موضوع بدرفتاری با سرباز بابلی با همکاری قوه قضاییه خبر داد و گفت: مساله بدرفتاری با سرباز مذکور صحت داشته است.

امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی پور رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در خصوص آخرین وضعیت بررسی پرونده بد رفتاری با سرباز بابلی اظهار داشت: ستاد کل نیروهای مسلح تا پاسی از شب موضوع  مذکور را با همکاری ‌قوه قضاییه مورد بررسی قرار داده است.

وی با بیان اینکه بدرفتاری با سرباز بابلی تایید شده، اعلام کرد: صیانت از سرباز مذکور انجام شد.

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در پاسخ به دیگر پرسش فارس در خصوص آخرین وضعیت سلامتی سرباز مذکور اعلام کرد:سرباز بابلی اگرچه مورد بدرفتاری قرار گرفته اما دچار مشکل فیزیکی نشده است.

وی گفت: آخرین نتایج پیگیری  و  بررسی‌های ستاد کل فردا اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است کهرئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل -کمی پیش تر- در پاسخ به پرسش‌ فارس درخصوص موضوع بدرفتاری با سرباز بابلی اظهار داشت: اگر محرز شود خطایی صورت گرفته است با فرد خاطی برخورد می شود.

گفتنی است اخباری مبنی بر برخورد فیزیکی و بدرفتاری با یک سرباز امریه در یکی از دستگاه های دولتی در فضای مجازی در حال انتشار است؛ بررسی‌ها حاکی از این است که آن مسئول یک قاضی بوده و سرباز را که در هنگام ورود به دادگستری از وی کارت شناسایی درخواست کرده بود را به اتاق خود برده و چند ضربه سیلی به صورت وی زده است.

منبع
فارس نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا