سیاسی

رئیس جمهور: بسیاری از سد‌هایی که ساخته می شود حاصل برجام است

حجت الاسلام حسن روحانی گفت: من یک زمانی گفتم آمریکا جلوی آب را گرفت اما بعضی نفهمیدند. برجام یکی از مسیرهایش این بود که راه‌ها را باز کرد. خیلی از سد‌هایی که ساخته می شود حاصل برجام است.

رئیس جمهور: بسیاری از سد‌هایی که ساخته می شود حاصل برجام است

 حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در مراسم افتتاح طرح‌های ملی آب و برق از طریق ویدیو کنفرانس بیان داشت: یکی از مطالبات و دغدغه‌های مردم واکسیناسیون بود.

رئیس جمهور تاکید کرد: مردم عزیز بدانند در طول ۴۲ سال گذشته ۱۰ برابر رژیم گذشته، سد سازی شده است. ما با دست بسته شنا می‌کنیم و دنیا با دست باز شنا می‌کند اما ما از دنیا عقب نیفتادیم.

وی تصریح کرد: امروز دولت تدبیر و امید به افتتاح پنجاهمین سد رسید. پنجا سد به افتتاح رسیده است و تا پایان دولت به ۵۷ سد می‌رسد و این در شرایط تحریم بوده است که اگر تحریم نبودیم چه اتفاقی می‌افتاد.

رئیس جمهور اظهار داشت: من یک زمانی گفتم آمریکا جلوی آب را گرفت اما بعضی نفهمیدند. برجام یکی از مسیرهایش این بود که راه‌ها را باز کرد. خیلی از سد‌هایی که ساخته می شود حاصل برجام است.

روحانی تاکید کرد: دلم می‌خواهد کسانی که در صحنه تبلیغات حرف می‌زنند درست حرف بزنند و همه جوانب را ببینند. کار بسیار بزرگی این پویش الف ـ ب ـ ایران انجام داد.

وی ادامه داد: ورزش خیلی مهم است البته شاید یک چیز لاکچری به نظر برسد اما ورزش یعنی سلامتی و در مسابقات جهانی هم یعنی غرور ملی.

ادامه دارد …

منبع
فارس نیوز
قرارگاه عمار حوزه علمیه منصوریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا