اخبار

دولت سونامی ناکارآمدی در حوزه مسکن به‌راه انداخت/ “آخوندی” باید بازخواست شود

دولت سونامی ناکارآمدی در حوزه مسکن به راه انداخت/"آخوندی" باید بازخواست شوداقبال شاکری عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه مجلس تمام‌قد پیگیر قانون جرم بودن ترک فعل مسئولان است، گفت: باید این قانون را به‌خوبی اجرا کرد تا مسئولان اجرایی پس از کنار رفتن از آن پست نتوانند بدون پاسخگویی عملکردشان به استراحت بپردازند.

وی با ابراز اینکه آقای رئیس جمهور اخیراً اعلام کرد که در حوزه مسکن کوتاهی شده است، ادامه داد: در این حوزه باید کمیسیون اصل 90 و مراجع قضایی ورود کنند و آقای آخوندی را که مسبب اصلی عقب‌ماندگی کشور در حوزه مسکن است بازخواست کنند.

نماینده تهران در مجلس با تأکید بر اینکه در دولت آقای روحانی خانه‌دار شدن تبدیل به آرزویی دست‌نیافتنی برای مردم شد، اظهار داشت: باید با مسببان اصلی این موضوع برخورد جدی شود تا شروعی برای بازخواست تمام مسئولان کم‌کار باشد.

عضو کمیسیون عمران مجلس عنوان کرد: دولتی که می‌گفت “ما زبان دنیا را بلدیم” از درک مطالبات و دغدغه‌های مردم خودش ناتوان است و امروز سونامی ناکارآمدی در حل مشکلات مردم به‌ویژه در حوزه مسکن به‌راه انداخته است.

منبع
تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

دکمه بازگشت به بالا