اخبار

خوش‌آمدگویی گرم عراقی‌ها به آیت الله رئیسی/ هشتگ «اهلا خادم الرضا» در توییتر عراق ترند اول شد

پس از انتشار خبر سفر آیت الله سید ابراهیم رئیسی به عراق، کاربران عراقی در شبکه‌های اجتماعی به استقبال آیت الله رئیسی رفتند و هشتگ «اهلا خادم الرضا» با بیش از 12 هزار توییت در توییتر عراق ترند اول شد.

خوش‌آمدگویی گرم عراقی‌ها به آیت الله رئیسی/ هشتگ «اهلا خادم الرضا» در توییتر عراق ترند اول شد

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، پس از انتشار خبر سفر فردای آیت الله سید ابراهیم رئیسی به عراق، کاربران عراقی در شبکه‌های اجتماعی به استقبال آیت الله رئیسی رفتند و هشتگ «اهلا خادم الرضا» با بیش از 12 هزار توییت در توییتر عراق ترند اول شد.

در این موج توییتری که با استقبال بسیار زیاد کاربران عراقی مواجه شده است یکی از کاربر عراقی در توییتی نوشت: «سید مهمان عراق نیست. ایشان فرزند عراق است و با کرامت و بزرگواری وارد خانه جد خودش می‌شود.» و کاربری دیگر توییت کرد: «ایرانی‌های قهرمان (با تشریف فرمایی خود کشور ما را) منوّر می‌کنید و روی سر ما جا دارید. آیت الله رئیسی خوش آمدید!»

برخی کاربران نیز با تأکید بر اهمیت سفر رئیس قوه قضاییه به عراق آن را مرتبط با موضوع پیگیری پرونده ترور شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس دانستند.

یکی از کاربران نوشت: «دومین قوه قدرتمند ایران. حتما سفر خیلی مهمی است که برای دیدار رئیس شورای عالی قضایی سفر می‌کنند. پیش بینی میکنم موضوع سفر درباره شهادت فرماندهان است.» و دیگری توییت کرد: «به خدا قسم امیدوارم و خواهش می‌کنم که دستگاه قضایی عراق از مهمان خودش حداقل یک مورد خیلی مهم را یاد بگیرد: تسریع در صدور حکم قطعی و اجرای حکم اعدام تروریست‌ها و دزدان بیت المال و مزدوران سفارتهای شیطانی متجاوز به کیان حکومت، بدون عطوفت و تأخیر.»

رئیس قوه قضاییه فردا، دوشنبه در پاسخ به دعوت فائق زیدان رئیس شورای عالی قضایی عراق در صدر یک هیأت عالی‌رتبه قضایی به بغداد سفر می‎‌کند.

منبع
فارس نیوز
قرارگاه عمار حوزه علمیه منصوریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + بیست =

دکمه بازگشت به بالا