اخبار

حمل مواد مخدر توسط گردشگران صهیونیست در سفر به دُبی

رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که علی‌رغم تدابیر شدیدی که برای جلوگیری از ورود مواد مخدر به امارات وجود دارد،‌ عده‌ای از گردشگران صهیونیست با خود ماری جوآنا و حشیش به امارات می‌برند.

حمل مواد مخدر توسط گردشگران صهیونیست در سفر به دُبیکانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی، امروز (شنبه)، گزارش داد که گردشگران صهیونیست با خود مواد مخدر به امارات برده‌اند.

وبگاه خبری «فلسطین الیوم» به نقل از کانال ۱۲ نوشت علی‌رغم تدابیر شدیدی که در امارات برای جلوگیری از ورود مواد مخدر وجود دارد، عده‌ای از گردشگران برای گذراندن تعطیلات عید در دبی با خود ماری‌ جوآنا و حشیش به این کشور حمل کرده‌اند.

در این گزارش اشاره شده است که حدود هشت هزار صهیونیست برای جشن گرفتن آغاز سال جدید میلادی وارد دبی شده‌اند.

کانال دوازه در ارتباط با این اقدام نوشت، «اسرائیلی‌هایی» که برای جشن گرفتن سال جدید وارد دبی شده‌اند با یک تیر دو نشان زده‌اند یک اینکه از قرنطینه‌ای که در «اسرائیل» وجود دارد، دور شده‌اند و دوم لذت بردن از جشن‌های آغاز سال جدید در امارات.

در این گزارش به نقل از یک شهرک‌نشین صهیونیست نیز آمده است که او اطلاعی درباره تدابیر شدید امارات در قبال افرادی که با خود مواد مخدر حمل می‌کنند، نداشته است.

طبق قانون امارات، فردی که با خود مواد مخدر حمل یا قاچاق می‌کند، ممکن است به ۲۰ سال زندان یا اعدام محکوم شوند.

یکی از گردشگران صهیونیست در این خصوص گفت: «مقداری مواد مخدر سبک با خود حمل کردم. فکر نمی‌کنم که ما دچار مشکل شویم. ما فقط در اتاق‌های خود در هتل می‌کشیم».

این گزارش در حالی منتشر شده است که کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی، پیشتر، در گزارشی به افزایش ورود گردشگران این رژیم به شهر «دبی» در امارات متحده عربی پرداخته بود و در این خصوص نوشته بود که «دبی» به «پایتخت تن فروشی» در جهان تبدیل شده است.

مطابق گزارش‌های منتشر شده، توافق عادی‌سازی روابط میان امارات و رژیم صهیونیستی، دبی را به مقصدی جذاب و مورد توجه برای جوانان صهیونیستی تبدیل کرده است به طوریکه در کنار برج‌های بزرگ و خودروهای لوکس، تجارت فحشا در حال انجام است. جوانان و تاجران اسرائیلی با هزاران دلار به دبی می‌روند و هتل‌ها به کانون‌ مصرف مشروبات الکلی و مواد مخدر و «تن فروشی» تبدیل شده است.

در عین حال، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارانوت» نیز پیشتر گزارش داده بود که گردشگران صهیونیست هر آنچه را امکان حمل دارد، از هتل‌های اماراتی می‌دزدند.

منبع
فارس نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − یک =

دکمه بازگشت به بالا