اخبار حوزه

حضرت استاد حاج شیخ علیرضا حدائق: آزمون شفاهی درس خارج در استان‌ها برگزار شود

عضو شورای مشورتی و پشتیبانی حوزه علمیه فارس در دیدار آیت الله اعرافی، خواستار برگزاری آزمون شفاهی درس خارج در استان ها شد.

علیرضا حدائقبه گزارش پایگاه خبری منصوریه، حضرت استاد حاج شیخ علیرضا حدائق در جلسه شورای مشورتی حوزه فارس که با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور در سالن شهید دستغیب حرم مطهر شاهچراغ(ع) برگزار شد، با اشاره به اینکه طلاب از قم به شهرستان ها هجرت کنند، اظهار کرد: درس خارج آیت الله العظمی مکارم نیز دو سال به صورت مجازی در شیراز برگزار شد.

عضو شورای مشورتی و پشتیبانی حوزه علمیه استان فارس اظهار کرد: اگر آزمون شفاهی درس خارج در استان ها برگزار شود مطلوب خواهد بود، همچنین این آمادگی را داریم تا به صورت تخصصی مهدویت و رشته تبلیغ را دنبال کنیم.

وی ادامه داد: چندین سال است که تربیت مبلّغ را در عرصه های مختلف دنبال می کنیم و هم اکنون بالغ بر 300 مبلّغ در قرارگاه عمار مدرسه علمیه منصوریه و بنیاد فرهنگی حضرت موعود (عج) در عرصه های مختلف در استان فارس مشغول به فعالیت و تبلیغ می باشند.

مسئول مدرسه علمیه منصوریه شیراز گفت: مادر سه شهید بیان می کرد که سه شهید تقدیم کردیم که وضعیت جامعه در بخش حجاب اینگونه نباشد؛ وضعیت حجاب در سطح شهر مناسب نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 6 =

دکمه بازگشت به بالا