اخبار حوزهحوزه علمیه

حضرت استاد حاج شیخ علیرضاحدائق در دیدار رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات فارس؛ پاداش انسان مومن در کارهای شایسته زندگی طیبه است

مسئول حوزه علمیه منصوریه گفت: خداوند در قرآن کریم می فرماید کسی که کار شایسته ای را انجام می دهد و همچنین مومن است برای او دو اتفاق مهم را رقم می زنیم نخست این است که زندگی آن طیبه می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه منصوریه شیراز، حضرت استاد شیخ علیرضا حدائق روز دوشنبه در حاشیه بازدید از ساخت سقف قبور شهدای 72 تن کربلا که در پادگان زرهی انجام شد، ضمن قدردانی از تمام افرادی که در ساخت سقف قبور شهدای 72 تن کربلا دخیل بوده اند، اظهار کرد: خداوند در قرآن کریم می فرماید کسی که کار شایسته ای را انجام می دهد و همچنین مومن است برای او دو اتفاق مهم را رقم می زنیم نخست آن این است که زندگی آن طیبه می شود.

مدیرعامل بنیاد مهدویت فارس در ادامه با تصریح اینکه دومین موردی که خداوند برای فرد مومن که کار شایسته انجام می دهد این است که به شایسته ترین وجه پاداش آن را در دنیا و آخرت به او اعطا می کنیم، اضافه کرد: یکی از کار های شایسته نیز همین احترام وادب به ساحت اولیاء الهی که از مصادیق آن ساخت سقف قبور شهدای 72 تن کربلا است.

وی عنوان کرد: افرادی که در ساخت این سقف دخیل بودند باید بدانند خاندان اهل بیت(ع) اجر و پاداش آنان را خواهند داد، اهل بیت(ع) اگر یک کار خیر از سوی دشمنان رقم بخورد را هم فراموش نمی کنند چه برسد به این که کار از سوی مومنین صورت گرفته است.

مسئول مدرسه علمیه منصوریه خاطرنشان کرد: کمک به ساخت این سقف شهدای مطهر 72 تن کربلا باقیات و صالحاتی برای این عزیزان است، این خاتم کاری یک عمر در جوار سید الشهدا(ع) در قبور اصحاب الحسین(ع) قرار خواهد گرفت وگویای این عرض ادب شیعیان اهل بیت به ویژه شیرازی ها محضر سید الشهدا واولیای الهی می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا