مراجع و علما

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی: مسئولان نباید از خدمت به مردم خسته شوند

حوزه منصوریه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: شهر قم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و در همه زمینه‌ها استثنائی است و قم باید در مسائل فرهنگی و اخلاقی الگو باشد و این شهر را به الگوئی برای تمام شهرهای اسلامی تبدیل کنید.

به گزارش خبرگزاری حوزه علمیه منصوریه، حضرت آیت الله علوی گرگانی در دیدار دکتر سقائیان نژاد شهردار قم و مدیران شهری که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشتند: موفقیت‌های خوبی در خدمت‌رسانی به شهر قم اتفاق افتاده است.

ایشان افزودند: شهر قم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و در همه زمینه‌ها استثنائی است و قم باید در مسائل فرهنگی و اخلاقی الگو باشد و این شهر را به الگوئی برای تمام شهرهای اسلامی تبدیل کنید.

معظم له تصریح کردند: مسئولان نباید از خدمت به مردم خسته شوند، بلکه در برابر ناملایمات کارهای اجرایی باید صبوری پیشه کرد و به این اندازه از خدمت بسنده نکنید، هر چند گزارش‌ خدمات به شهر قم بسیار بشارت‌آمیز است.

استاد خارج فقه حوزه علمیه قم بیان کردند: قم در حوزه‌های مختلفی نیاز به خدمت دارد و این شهر را به پیشرفتی برسانید که مردم آن را در ایران و دنیا مثال بزنند، وقتی به چنین هدفی فکر کنید در ادامه راه نیز از مشکلات و سختی‌ها خسته نمی‌شوید.

ایشان در ادامه خاطرنشان کردند: ممکن است در جهت آبادانی شهر، مشکلاتی باشد که مسئولان را دلسرد کند، اما نباید این‌ها موجب ناراحتی و یا کوتاهی در انجام وظیفه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا