فرهنگی و اجتماعی

جذب بیش از یک‌هزار و ۳۶۳ حامی جدید امداد در دهه اول محرم

مدیرکل امداد فارس گفت:  یک هزار و 363 حامی جدید در دهه اول ماه محرم امسال حمایت از 3000 فرزند معنوی را در طرح اکرام ایتام و محسنین بر عهده گرفتند که در همین مدت 26 میلیون تومان واریزی برای فرزندان انجام شده است.

مرتضی موصلی افزود: جذب حامیان نیکوکار از طریق کلیه پایگاه های ثابت و سیار (بیش از 150 پایگاه) در سطح استان، جذب مجازی و حقیقی صورت گرفته است.

او با ابراز قدردانی از خیران و نیکوکارانی که در این طرح همواره در کنار امداد فارس بودند؛ اضافه کرد: از ابتدای سال تاکنون 20 هزار و 56 حامی جدید به جمع حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین فارس پیوستند که حمایت از 48 هزار و 374 فرزند معنوی را متقبل شدند که مبالغی را به شکل منظم به‌حساب آن‌ها واریز می‌کنند و در مناسبت‌های مختلف نیز کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند.

مدیر کل امداد فارس یادآور شد: در حال حاضر 127 هزارو 550 حامی از ۲۷ هزارو 689 کودک معنوی خود حمایت می‌کنند که از ابتدای سال تاکنون 59 میلیارد تومان برای فرزندان خود واریزی داشتند.

موصلی در پایان عنوان کرد: خیرین و نیک اندیشان می‌توانند در سراسر کشور با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir راه‌های مشارکت در طرح اکرام ایتام و محسنین را مشاهده کرده و با انتخاب فرزند معنوی خود(حتی با ماهانه تنها 10 هزار تومان) در این کار خیر سهیم باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا