اخبار حوزهپیش دبستان و دبستان مهدوی

ثبت نام پیش دبستانی و دبستان گلهای مهدوی تمدید شد

ثبت نام پیش دبستانی و دبستان گلهای مهدوی تحت اشراف حضرت استاد حاج شیخ علیرضا حدائق تا 15 تیرماه تمدید شد.
دبستان مهدوی شیرازبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه منصوریه، حجت الاسلام والمسلمین حمیدرضا حدائق طی گفت و گویی در خصوص ثبت نام پیش دبستانی و دبستان گلهای مهدوی اظهار کرد: مهلت ثبت نام از 15 تیرماه تمدید شد.
وی در ادامه اضافه کرد: با توجه به درخواست هایی که از سوی خانواده های طلاب و متدینین وآحاد مردم صورت گرفته، ثبت نام پیش دبستانی و دبستان گل های مهدوی تحت اشراف آیت الله حدائق تا 15 تیر ماه تمدید شد.
مدیر مدرسه علمیه منصوریه شیراز تصریح کرد: افرادی که دوست دارند فرزندان خود را با آموزش های مهدوی و قرآنی آشنا کنند می توانند در این مدرسه شرکت کنند.
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه در کنار آموزش نیاز به پرورش و تربیت دینی همیشه احساس شده است، در این مجموعه آموزشی سعی شده این مهم در قالب مفاهیم قرآنی و معارف مهدوی متناسب با سطح کودکان و نوجوانان در کنار عناوین درس های اصلی آموزش و پرورش قرار گیرد تا با عنایت پروردگار فرزندان از همان بدو ورود به فضای آموزشی تحت تعلیم هدفمند قرار بگیرند.
حجت الاسلام والمسلمین حدائق افزود: تمام مفاهیم آموزشی تخصصی و واحدکارهای مورد استفاده در پیش دبستانی و دبستان مهدوی کاملا دینی و بومی سازی شده و در عین حال متناسب با روحیه ی با نشاط کودکانه است که تحت نظارت مستقیم آموزش و پرورش ناحیه ٣ شیراز و حوزه علمیه منصوریه است در کنار فضای آموزشی با نشاط و کادر مجرب صورت می گیرد
وی در پایان گفت: پذیرش و ثبت نام دانش آموزان عزیز برای سال تحصیلی جدید از پایه ی پیش دبستانی (دخترانه‌ و پسرانه به صورت مجزا) تا دوم دبستان(ویژه پسران) از تاریخ ١۵ اردیبهشت تا پایان خرداد ماه بوده است که اکنون با توجه به درخواست ها تا 15 تیر تمدید شد و افرادی که مایل به حضور فرزندان خود در این مکان هستند می توانند برای ثبت نام به آدرس https://mansurieh.com/mahdavy/ مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

دکمه بازگشت به بالا