اخبار

توسط استان فارس، کسب رتبه ممتاز کشوری در جشنواره باران وحی2

 

62 نفر از فرزندان تحت حمایت کمیته امداد فارس، در جشنواره فرهنگی هنری باران وحی2 ( جشنواره ای با رویکرد مضامین قرآنی) موفق به کسب رتبه ممتاز کشوری شدند.

مرتضی موصلی، مدیر کل امداد فارس گفت: جشنواره باران وحی 2 برای دومین سال پیاپی در سراسر کشور با رویکرد مضامین قرآنی در دو بخش آوایی و معارفی و در سه رده سنی زیر ۱۲ سال،۱۲ تا ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال به تفکیک جنسیتی برگزار شد.

موصلی یادآور شد: در بخش آوایی مددجویان در رشته های تحقیق، ترتیل، حفظ عمومی و تخصصی، مداحی و صحیح خوانی شرکت کردند.در بخش معارفی نیز مددجویان آثار خود را در قالب هنرهای تجسمی، نقاشی، عکاسی و رشته معارفی(تدبر در قرآن و فهم معارف) به دبیرخانه ارسال کردند.

او خاطر نشان کرد: در این جشنواره از استان فارس 3190 نفر از مددجویان شرکت و آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند که از این تعداد 2459 نفر شرکت کننده از خواهران و مابقی از برادران بودند.

مدیر کل امداد فارس اضافه کرد: از کل شرکت کنندگان استان در این جشنواره، 62 نفر از مددجویان در رشته ها و رده های سنی مختلف موفق به کسب رتبه ممتاز کشوری شدند.

موصلی در پایان گفت: بیشترین شرکت کنندگان از استان فارس در رشته تحقیق و بیشترین مقام کسب شده توسط مددجویان استان در رشته حفظ بوده است.

انتهای پیام

قرارگاه عمار حوزه علمیه منصوریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا