اخبار حوزه

توزیع ۴۰۰۰ ماسک توسط قرارگاه عمار حوزه علمیه منصوریه

مدیر حوزه علمیه منصوریه شیراز از توزیع ۴ هزار ماسک و فعالیت طلاب جهادی قرارگاه عمار در قالب برپایی ایستگاه‌های تذکر لسانی و توزیع ماسک خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه منصوریه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدرضا حدائق در جمع خبرنگاران، در خصوص فعالیت طلاب در ایستگاه توزیع ماسک و تذکر لسانی اظهار داشت: با توجه به برگزاری طرح «آمران سلامت طلاب مدارس علمیه» از سوی جمعیت هلال احمر استان فارس که از پنجم تا 15 آبان ماه در سطح استان برگزار شده بود، به همین منظور طلاب قرارگاه عمار نیز در یکی از ایستگاه ها به فعالیت های خود در قالب توزیع ماسک و تذکر لسانی مشغول شده اند.
وی در ادامه افزود: پس از آغاز ایستگاه های تذکر لسانی در سطح استان که از پنجم نیز شروع شده بود، طلاب این استان نیز پنج ایستگاه از مجموع ۳۱۰ ایستگاه را به فعالیت‌های خود اختصاص دادند که طلاب قرارگاه عمار در یکی از آنان فعالیت های خود را انجام می دادند.
مسئول قرارگاه عمار منصوریه از توزیع ۴ هزار ماسک در ایام برپایی استگاه تذکر لسانی خبر داد و خاطرنشان کرد: توزیع بروشور، بیش از یک هزار تذکر لسانی و توزیع ۴ هزار ماسک از دیگر فعالیت های طلاب در این ایستگاه بوده است.
وی با بیان اینکه کانون‌های طلاب جهادگر را در مجموعه هلال احمر دارا هستیم،مطرح کرد: اکنون نیز حدود ۱۵ کانون طلاب جهادگر در مدارس علمیه سطح استان وجود دارد، از این رو در صدد این هستیم که کانون‌های طلاب جهادگر را تقویت کنیم.
قرارگاه عمار حوزه علمیه منصوریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

دکمه بازگشت به بالا