دیگر رسانه‌ها| شبکه های اجتماعی

تجمع دانشجویان انقلابی در اعتراض به افزایش قیمت‌ها | انتقاد تجمع کنندگان از ناکارآمدی دولت

دانشجویان انقلابی تهران با برگزاری تجمعی مقابل وزارت صنعت، معدن و تجارت به افزایش بی رویه قیمت کالاهای اساسی اعتراض کرده و از دولت خواستند تا فکری برای این وضعیت آشفته کند.

جمعی از دانشجویان انقلابی تهران دقایقی پیش با برگزاری تجمعی مقابل مقابل وزارت صنعت، معدن و تجارت به افزایش سرسام آور قیمت کالاهای اساسی اعتراض کردند.

براساس این گزارش، دانشجویان در این تجمع با در دست داشتن دست نوشته هایی همچون « دولت بی کفایت؛ عامل رنج ملت»، « وزارت ( وزارت صمت) خجالت، نظارت؛ نظارت» و « خواسته کل ملت؛ صداقت، عدالت»، « آری به وزارت تولید، نه به وزارت وادارت» و … به اوضاع نابسمان اقتصادی و افزایش بی رویه قیمت ها اعتراض کردند.

تجمع کنندگان همچنین با سردادن شعارهایی مانند « امان از این گرانی؛ بس کن دیگه روحانی»؛ « ننگ ما، ننگ ما؛ دولت بی درد ما»، « ما حامی ملتیم؛ معترض دولتیم» و…  از سیاست‌های دولت انتقاد کرده و در شعارهای خود گفتند دولت در حوزه اقتصادی بی برنامه است.

یکی از دانشجویان حاضر در این تجمع گفت: دولت 7 سال از عمرش را صرف مذاکره کرد که هیچ نتیجه ای به دنبال نداشت. دولت بازار و اقتصاد را کاملا رها کرده و گویا اصلا مهم نیست مردم با چه وضعیتی زندگی می کنند.

دانشجویان در پایان این تجمع با تاکید بر اینکه تا رسیدن به نتیجه و پایین آمدن قیمت ها به مطالبه گری خود ادامه خواهند داد، از دولت خواستند تا فکری برای این وضعیت آشفته کند.

 این تجمع اعتراضی با عنوان «فریاد مستضعفان» و به همت بسیج دانشجویی دانشگاه‌های بزرگ تهران برگزار شده است و دانشجویان قرار است هر هفته در روزهای چهارشنبه‌ برگزاری این تجمع را در مکانهای مختلف ادامه دهند.

منبع
فارس
قرارگاه عمار حوزه علمیه منصوریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا