اخبار حوزه

تجدید بیعت حوزه‌های علمیه با امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی

حوزه‌های علمیه پیمان خود را با رهبری عظیم الشأن انقلاب اسلامی تجدید و از برخی ساده لوحی‌ها و گستاخی‌های دشمن پسند اخیر اعلام برائت و حرمت‌شکنان بی‌انصاف را به بازگشت به دامن انقلاب و مردم و ارزش‌های اخلاقی و توبه در پیشگاه خداوند متعال فرا می‌خواند و مسؤلان محترم را به پیروی از رهبری معظم و اهتمام به انجام وظایف خود و اوامر رهبری و گره گشایی از کار مردم شریف و پیگیری مسائل سفارش می‌کند.

بیعت با مقام معظم رهبریبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه منصوریه شیراز به نقل از خبرگزاری حوزه، آیت‌الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه طی بیانیه‌ای نسبت به برخی ساده‌لوحی‌ها و گستاخی‌ها نسبت به مقام معظم ولایت ابراز انزجار و بیعت مجدد حوزویان با امام خامنه‌ای را اعلام کرد.

متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حوزه‌های علمیه بر سر عهد و پیمان خود با اسلام عزیز و انقلاب اسلامی و رهبری معظم انقلاب و مراجع عظام و مردم شریف استوار ایستاده‌اند و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نخواهند ورزید و راه پرافتخار انقلاب اسلامی را خواهند پیمود.

رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی مدظله‌العالی پرچم برافراشته اسلام و انقلاب اسلامی‌اند که به فضل الهی در کوران حوادث، بحران‌ها و فتنه‌ها امت اسلامی و ملت بیدار ایران و نظام اسلامی را هدایت کرده‌اند و این راهبری و هدایتگری دستاوردهای بزرگی را برای ایران و انقلاب اسلامی به ارمغان آورده است.

اقتدار نظام اسلامی و استقلال و عزت و سرافرازی میهن اسلامی و درخشش گفتمان مقاومت در منطقه و جهان و درهم شکستن تروریسم منطقه‌ای و بین‌المللی و پیشرفت‌های علمی و دیگر شاخص‌های رشد و تعالی کشور و شکل‌گیری محور مقاومت نمادهایی از تدابیر و هدایت‌های معظم له و ایثار و فداکاری و تاب آوری ملت بزرگ ایران است.

گستاخی در برابر این نماد دین و ملت و نادیده انگاری این پارسایی و هدایت از هیچکس پذیرفته نیست و به قاطعانه‌ترین شکل محکوم و مطرود است و از نگاه ملت بیدار ایران و امت اسلام و حوزه‌های علمیه، دفاع از کیان امامت امت و ولایت فقیه وظیفه همگانی و شرط موفقیت‌های بیشتر است.

آنچه بر زشتی این‌گونه هتاکی‌ها می‌افزاید درآمیختن این تهمت‌های ناروا با دفاع از مجرمان و تهدید کنندگان امنیت ملی و فتنه انگیزان و وابستگان به سازمان‌های جاسوسی بیگانگان و جفا درحق ملت بزرگ ایران است.

حوزه علمیه قم و دیگر حوزه‌های علمیه و طلاب و استادان حوزه‌های علمیه و همه حوزویان و روحانیت و نهادهای حوزوی و علمی پیمان خود را با رهبری عظیم الشأن انقلاب اسلامی و بزرگان دین تجدید و از برخی ساده لوحی‌ها و گستاخی‌های دشمن پسند اخیر اعلام برائت و حرمت‌شکنان بی‌انصاف را به بازگشت به دامن انقلاب و مردم و ارزش‌های اخلاقی و توبه در پیشگاه خداوند متعال فرا می‌خوانند و مسوؤلان محترم را به پیروی از رهبری معظم و اهتمام به انجام وظایف خود و اوامر رهبری و گره گشایی از کار مردم شریف و پیگیری مسائل سفارش می‌کنند.

علی رضا اعرافی
مدیر حوزه‌های علمیه
۲۸ آذر ماه سال ۱۳۹۹

“برای شرکت در نظرسنجی اینجا کلیک کنید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا