فرهنگی و اجتماعی

به همت بسیجیان ناحیه سپاه بقیه الله (عج) شیراز؛ کتاب صوتی یک ون شبهه رونمایی شد+ لینک دانلود

سرهنگ پاسدار مجید علیپور در آیین رونمایی  از کتاب صوتی یک ون شبهه تهیه شده در ناحیه مقاومت بسیج سپاه بقیه الله (عج)  شیراز اظهار داشت: دشمن عمق اعتقادات مسلمانان به ویژه ایرانیان را نشانه گرفته که لزوم مقابله به آن بسیار مهم و ضروری است .

وی با اشاره به اینکه جهاد عرصه مقدسی است ، اذعان داشت: جهاد عرصه های مختلفی دارد و صرفا دست گرفتن سلاح و مبارزه فیزیکی نیست.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بقیه الله (عج)  شیراز با ذکر اینکه هر کارزاری که نیاز به مقاومت برای رسیدن به نتیجه باشد جهاد است، خاطر نشان کرد: یکی از این جهادها تبیین است که رهبر تاکید فراوانی بر آن دارد .

وی ادامه داد: در زمان زمامت حضرت علی علیه السلام نیز فتنه های بسیاری رقم خورد که امیرالمومنین  در اولین اقدام به رفع شبهات و تبیین مسائل پرداختند .

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه حضرت آیت الله خامنه ای نیز بنای رفع شبهه و تبیین را داشته و آن را مهم بر می‌شمارند، تصریح کرد: ادبیات نظام و انقلاب ما قوی و غنی است و پاسخ همه شبهات را به راحتی می توان داد.

وی در ادامه به نگارش کتاب یک ون شبهه  اشاره کرد و اذعان داشت: در کتاب یک ون شبهه تلاش شده به سوالات رایج در جامعه بویژه برای نسل جوان و بانوان به نحوی مطلوب و مقتضی پاسخ داده شود.

علیپور با بیان اینکه در این کتاب نگاه به مسائل بصورت علمی است، متذکر شد: دشمن با در اختیار داشتن غولهای رسانه ای به صورت مداوم در حال ایجاد شبهات و مسائل علیه ما و کشور ما و اعتقادات ما هستند که در کتاب یک ون شبهه سعی شده به صورت علمی و منطقی مسایل تبیین و شبهات رفع شود.

وی با ذکر اینکه باید از همه ابزارها و خلاقیت ها برای کمک و هدایت جامعه استفاده کرد، اظهار داشت: به منظور راحتی و در دسترس بودن کتاب برای گروه های مختلف از جمله خانواده ها که تحت شرایط مختلف بتوانند از آن بهره ببرند، تصمیم گرفته شد که کتاب به صورت صوتی درآید که در

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بقیه الله (عج)  شیراز با اشاره به اینکه کتاب یک ون شبهه به صورت رایگان در اختیار عموم مردم قرار می گیرد، خاطر نشان کرد: با توجه به کم بودن زمان فراغت مردم، هزینه های کتاب چاپی برای مردم و استقبال بالای مردم، کار تهیه کتاب های صوتی را به جد دنبال خواهیم کرد .

محقق و پژوهشگر جوان، حجت ‌‍الاسلام و المسلمین سید محمدحسین راجی مدیر اندیشکده راهبردی سعداء نویسنده کتاب یک ون شبهه است که در ارتباط با محتوای این کتاب گفت: غالب شبهاتی که از سوی دانشجویان، دانش آموزان و افرادی که در حوادث اخیر در کشور معترض بودند، مطرح شده بود، در کتاب «یک ون شبهه» جمع آوری و به آنها پاسخ داده شده است. به طور کلی شبهاتی ‌که این روزها مطرح می ‌شود در چهار حوزه‌ی اصلی آزادی، زنان، حکومت و کارآمدی انقلاب اسلامی است.

نویسنده‌ی کتاب یک ون شبهه تصریح کرد: در این کتاب سعی شده به تمام شبهات مرتبط با حوزه‌ های مذکور پاسخ علمی و مستدل بر اساس تحقیقات بین المللی و اعتراف غربی ها داده شود .

::: جهت دانلود کتاب صوتی یک ون شبهه اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

دکمه بازگشت به بالا