دیگر رسانه‌ها| شبکه های اجتماعی

برگزاری جلسه برنامه ریزی کلاس های آموزش شوراهای حل اختلاف در سال 1400

جلسه برنامه ریزی نحوه برگزاری کلاس های آموزش شوراهای حل اختلاف در سال 1400 امروز با حضور معاون منابع انسانی دادگستری کل کشور در شیراز برگزار شد.

برگزاری جلسه برنامه ریزی کلاس های آموزش شوراهای حل اختلاف در سال 1400به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه منصوریه، حجت الاسلام مصطفی توانی در حاشیه جلسه برنامه ریزی نحوه برگزاری کلاس های آموزش شوراهای حل اختلاف در سال 1400 مراسم اظهار کرد: این جلسه به منظور پاسخ به نامه مرکز توسعه حل اختلاف کشور درخصوص تحول آموزش شورهای حل اختلاف از ابتدای سال 1400 برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر پیرامون موارد آموزشی مربوط به شوراهای حل اختلاف، نقطه نظرات در دو قسمت تنظیم و به مرکز توسعه حل اختلاف کشور ارسال شد که از عناوین مهم آن می توان به این موضوع اشاره کرد، با بررسی کدهای آموزشی مربوط به شوراهای حل اختلاف مشخص می شود در مجموع 110 کد آموزشی از سوی مدیریت آموزش معاونت منابع انسانی قوه قضائیه برای شوراها در نظر گرفته شده است.

سرپرست شورای های حل اختلاف فارس تصریح کرد: همچنین در این جلسه پیشنهاد شد کدهای مزبور مورد بازبینی قرار گیرد و درمجموع به سه دوره عمومی، پایه و تخصصی تقسیم شود دوره های عمومی و پایه شامل کلیه اعضا و کارکنان شوراهای حل اختلاف، قضات شورا، سرپرستان و پرسنل ستادی باشد و دوره های تخصصی به تفکیک سمت ها مشخص شود.

وی در پایان گفت: با توجه به تصویب قانون جدید شوراهای حل اختلاف، آموزش ها در سال جدید از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود زیرا شرکت و قبولی در دوره های آموزشی از اصلی ترین ملاک ها جهت جذب افراد است.

قرارگاه عمار حوزه علمیه منصوریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 10 =

دکمه بازگشت به بالا