فرهنگی و اجتماعی

برنامه های روز دانشجو در فارس تشریح شد

دبیر قرارگاه دانشجویی شهید رجایی فارس برنامه های روز دانشجو در این استان را تشریح کرد.

دبیر قرارگاه دانشجویی شهید رجایی فارس به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه منصوریه، مهدی مزارعی امروز در نشست مجازی با خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با ایام گرامیداشت روز دانشجو، قرارگاه دانشجویی شهید رجایی (قدر) استان فارس فعالیت خود را پس از سه ماه کار پژوهشی برای نقش آفرینی مؤثر در زمینه سازی تشکیل دولت جوان حزب اللهی شروع کرده است.

وی افزود: مطابق با کلام نورانی رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی)، علاج و راه حل برون رفت از مشکلات کشور، تشکیل دولت جوان حزب اللهی است که بدون شک مهیا شدن آن به پشتوانه های گفتمانی و تبیینی نیاز دارد و در مجموعه قدر تلاش داریم این مهم محقق شود.

دبیر قرارگاه دانشجویی شهید رجایی(قدر) استان فارس اضافه کرد: اعضای این قرارگاه مسئولان و فعالان بسیج دانشجویی دانشگاه های شیراز و سایر شهرستان های استان فارس بوده که به عنوان نقش آفرینان اصلی در این میدان، کنشگری کرده و سلسله نشست های ۱۶ آذر نیز نخستین گام در تبیین شاخصه های دولت جوان حزب اللهی توسط این عزیزان طراحی و اجرا می شود.

مزارعی با اشاره به فرارسیدن 16 آذر روز دانشجو، به تشریح برنامه های این روز در استان فارس پرداخت و گفت: به مناسبت روز دانشجو برنامه های متنوعی با تلاش دانشجویان بسیجی در مراکز آموزش عالی و دانشگاه های استان فارس در قالب های نشریه، کرسی های آزاد اندیشی، تریبون آزاد، نشست های بصیرتی، بیانیه، لیگ مناظره، برد الکترونیک، مناظره دانشجویی، یادداشت دانشجویی و غیره اجرا که اکثریت آن ها به دلیل شرایط ناشی از کرونا در بستر فضای مجازی برگزار می شود.

وی از برگزاری سلسله نشست های گفتمان سازی دولت جوان حزب اللهی با حضور استادان و کارشناسان برجسته کشوری به مناسبت روز دانشجو خبر داد و تصریح کرد: این برنامه در قالب نشست های مجازی از ۱۵ تا ۲۰ آذرماه سال جاری مصادف با ایام بزرگداشت روز دانشجو برگزار می شود.

دبیر قرارگاه دانشجویی شهید رجایی(قدر) استان فارس ادامه داد: سلسله نشست های گفتمان سازی دولت جوان حزب اللهی به همت قرارگاه دانشجویی شهید رجایی (قدر) استان فارس و ستاد بزرگداشت روز دانشجو (بسیج دانشجویی دانشگاه های شهر شیراز)، با همکاری مرکز مطالبه گری و آرمانخواهی بسیج دانشجویی استان فارس برگزار می شود.

مزارعی بیان کرد: بسیج دانشجویی دانشگاه های سراسر فارس و سایر تشکل های دانشجویی این استان برنامه های متنوع و ویژه ای به صورت مجازی در قالب های مختلف به مناسبت روز دانشجو مصادف با 16 آذر برگزار می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

دکمه بازگشت به بالا