حوزه علمیه

با حمایت های بنیاد مهدی موعود(عج) فارس؛ توزیع ۳۰۰۰ کیلو گوشت گرم میان نیازمندان شیرازی

قائم مقام بنیاد مهدی موعود(عج) گفت: حدود ۶۰ راس گوسفند قربانی با هزینه بیش از 150 میلیون تومان که خریداری شده که به دلیل اینکه گوشت گرم بوده و امکان ارسال به شهرستان ها نیست در شیراز و حومه توزیع خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه منصوریه شیراز، حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین حدائق ظهر امروز در حاشیه آیین قربانی حدود ۶۰ راس گوسفند به مناسبت عید قربان در بنیاد مهدویت اظهار کرد: آیین قربانی گوسفند و توزیع گوشت گرم میان نیازمندان هرساله به همت بانیان خیر صورت می گیرد.
وی در ادامه با تصریح اینکه قربانی گوسفند و توزیع گوشت گرم توسط مجموعه های تحت اشراف آیت الله علیرضا حدائق صورت می گیرد، اضافه کرد: بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود متولی این کار خیر و نیک است.
قائم مقام بنیاد مهدویت فارس عنوان کرد: قربانی گوسفند و توزیع گوشت گرم با حمایت های خیرین نیک اندیش با نیت سلامتی امام زمان(عج) با عنوان «قربان قدمت مهدی(عج) جان» به منظور تعجیل در فرج ذبح و میان نیازمندان و خانواده های آسیب دیده از شیوع کرونا توزیع می شود.
وی خاطرنشان کرد: 55 راس گوسفند قربانی با هزینه بیش از 150 میلیون تومان که خریداری شده که به دلیل اینکه گوشت گرم بوده و امکان ارسال به شهرستان ها نیست در شیراز و حومه توزیع خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا