حوزه علمیهمراجع و علما

آیت الله دستغیب: ناکارآمدی مسئولان را به نام نظام جا می زنند

رئیس جامعه روحانیت شیراز گفت: شرایط طوری است که دشمنان در صدد القاء ناکارآمدی نظام هستند، از این رو اگر فردی در سیستمی خلافی مرتکب شود، آن را به نام نظام جا می زنند، اما همانند تجربه های گذشته، جبهه حق پیروز است.

آیت الله دستغیببه گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه منصوریه، آیت الله سید علی اصغر دستغیب پیش از ظهر امروز در جلسه جامعه روحانیت شیراز که در مسجدالزهرا(س) برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت زهرا(س) و دهه فجر، اظهار کرد: باید از داشته های علمی، معنوی به نحو مطلوبی استفاده کرد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه موظف به تبیین بصیرت، بینش سیاسی و اجتماعی به دلیل دفاع از اسلام و مکتب اهل بیت(ع) هستیم، اضافه کرد: مهترین وظیفه در عصر کنونی زدودن شبهات است، از این رو نباید فکر کنیم افرادی که طرح شبهه می کنند قدرت تحلیلی دارند.

رئیس جامعه روحانیت شیراز با تاکید بر اینکه افرادی که القای شبهه می کنند، اغلب ضعیف هستند، عنوان کرد: باید مردم را برای پاسخگویی شبهات آماده کنیم؛ شرایط طوری است که دشمنان در صدد القاء ناکارآمدی نظام هستند، از این رو اگر فردی در سیستمی خلافی مرتکب شود، آن را به نام نظام جا می زنند، اما همانند تجربه های گذشته جبهه حق پیروز است.

وی همچنین به موضوع انتخابات نیز اشاره و عنوان کرد: باید افراد، یا گروه هایی را برای تحقیق در این خصوص گذاشت، اینکه روحانیت در انتخاب فرد صالح و شایسته، به صورت کارگروهی عمل کند بسیار کار مطلوبی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

دکمه بازگشت به بالا