اخبار

آغاز اجرای طرح آسان فروش بیمه آتش سوزی

نماینده بیمه تجارت نو از اجرای طرح آسان فروش با استفاده از تمام خطرات و پوشش ها بدون نیاز به بازدید ویژه ایام کرونا خبرداد.
خانم یگانه دوست طی گفت و گویی از آغاز اجرای طرح آسان فروش بیمه آتش سوزی خبر داد و اظهار کرد: بیمه آتش سوزی دو دسته از خسارت اصلی و اضافی را پوشش می دهد که البته هر دو دسته تنها خسترت مالی را تحت پوشش قرار می دهند و هیچ تعهدی نسبت به خسارت جانی ندارند.
وی در ادامه با تصریح بر اینکه خطارات اصلی شامل آتش، صاعقه و انفجار است، اضافه کرد: خطرات اضافی نیز شامل زلزله و آتش فشان، سیل و طغیان آب، طوفان و تند باد، ترکیدن لوله آب و ضایعات آب برف و باران، صقوط هواپیما و غیره می شود.
نماینده بیمه تجارت نو همچنین عنوان کرد: مسئولیت خسارت ناشی از انفجار و آتش سوزی وارد شده به همسایگان برخورد اجسام خارجی به ساختمان می باشد که با توجه به موقعیت محل مسکونی و به درخواست مشتری قابل اضافه به بیمه نامه می باشد.
وی در پایان گفت: صدور بیمه نامه با سرمایه مناسبت و حق بیمه مطلوب ویژه ایام کرونا و بدون صرف وقت با تخفیف 55 درصد صورت می گیرد، علاقه مندان می توانند در صورت تقاضای بیمه با شماره 09178582940 تماس حاصل فرمایند.

قرارگاه عمار حوزه علمیه منصوریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − نه =

دکمه بازگشت به بالا